"Wiktory 2010" dopiero jesienią

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiktory 2010" dopiero jesienią
(AKPA)
WP

- Gala „Wiktory 2010” planowana jest na jesień tego roku. Na temat transmisji prowadzone są rozmowy ze stacjami telewizyjnymi - powiedziała Wirtualnemedia.pl Katarzyna Ocioszyńska, wiceprezes Media Corporation, która organizuje plebiscyt.

Pierwotnie ceremonia wręczenia „Wiktorów 2010” miała się odbyć 19 marca br., ale została odwołana. W marcu zapowiedziano, że odbędzie się ona na przełomie maja i czerwca. Według nieoficjalnych informacji, powodem przeniesienia terminu ceremonii miały być problemy ze znalezieniem stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.

Prawie pewne jest, że - mimo przeniesienia gali na jesień - nie zostanie ona pokazana przez TVP. Jak poinformowała Wirtualnemedia.pl Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik prasowy TVP, „Telewizja Polska odchodzi od pokazywania imprez branżowych, gdzie różne środowiska decydują o nagrodzonych”.

WP

- Od lat takie transmisje nie cieszą się już dużą popularnością wśród widzów, gdyż to nie oni wskazują laureatów. W przeciwieństwie do imprez typu „Telekamery”, gdzie widzowie mają głos decydujący i można powiedzieć, że to są ich laureaci. Dlatego też już w tym roku TVP nie transmitowała Fryderyków. Jedynka pokazała jedynie reportaż - powiedziała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Joanna Stempień-Rogalińska.

Nominacje w tegorocznej edycji Wiktorów ogłoszono na początku lutego br. Do nagrody zgłoszono 50 osób związanych z telewizją, m.in. Piotra Kraśko, Macieja Kurzajewskiego, Marcina Prokopa, Dorotę Wellman, Jarosława Gugałę i Tomasza Lisa.

Wiktory to nagrody dla wybitnych osobowości, które dzięki swojej charyzmie, wiedzy lub umiejętnościom zapisały się w pamięci telewidzów. Przyznawane są od 1985 roku, a ich laureatów wybierają członkowie Akademii Wiktorów, składającej się z osób nagrodzonych w poprzednich edycjach.

[

WP
Podziel się

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

* W tym temacie: Te gwiazdy przeszły przez piekło i pokonały ciężkie choroby!*

Zobacz także:

WP

Dieta ABS

[

Podziel się

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

WP
Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

WP
Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP