Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

WIECZORNE OPOWIEŚCI MAJKI JEŻOWSKIEJ, ROBERTA JANOWSKIEGO, ANNY CIEŚLAK I WŁADYSŁAWA GRZYWNY!

Tylko w Active Family znani i lubiani pokazują swoje drugie oblicze!

Share
WIECZORNE OPOWIEŚCI MAJKI JEŻOWSKIEJ, ROBERTA JANOWSKIEGO, ANNY CIEŚLAK I WŁADYSŁAWA GRZYWNY!
Źródło: Materiały prasowe
d2yh4bg

Tak jak Magdalena Kasperowicz uwielbia zaskakiwać swoich gości w programie Moontalk, w Active Family, tak w tym tygodniu sama będzie przez nich zaskakiwana.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Robert Janowski zaśpiewa specjalnie dla prowadzącej. A ona rozpłynie się i wzruszy niemal do łez. Opowieści Roberta o muzyce można słuchać w nieskończoność. Z kim by nigdy nie zaśpiewał i jakich piosenek nie lubi? Z kim się trudniej pracowało: z Edytą Górniak, Januszem Józefowiczem czy z Jackiem Kurskim? Co go irytuje i kiedy podnosi mu się ciśnienie? Będzie również rozmowa o jego wyuczonym zawodzie weterynarza, o motoryzacyjnych pasjach oraz o tym, jak na różne, niekonwencjonalne sposoby zgłębia muzykę. Te wszystkie rewelacje już 16 listopada o godz. 22.00, w programie Moontalk.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Anna Cieślak pochodzi ze Szczecina. Aktorstwa uczyła się w Krakowie, ale mieszka w Warszawie i najczęściej występuje na deskach stołecznych teatrów. Delikatna, wrażliwa, niezwykle ciepła. Słyszy się o niej same dobre rzeczy. A czy jest coś złego, o czym chciałaby powiedzieć? Jacy mężczyźni mieli na nią wpływ? Czy potrafi na kogoś tak porządnie wrzasnąć? Jest wiele rzeczy, których jeszcze nie wiecie o Annie Cieślak. I dowiecie się ich w programie Moontalk, 17 listopada, o godz. 22.00.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Władysław Grzywna – z nim nie można się nudzić. Najtrafniej określa go słowo normalność, choć energię ma nieprzeciętną. Mistrz anegdoty i ciętej riposty. Lubi żartować, ale papiery mam na aktora dramatycznego. Ten niebywały optymista potrafi rozbawić nawet największego ponuraka. Opowie mnóstwo budzących salwy śmiechu anegdot z okresu gdy mieszkał we Włoszech. Poznacie niewiarygodną, a jednak prawdziwą, historię jego znajomości z bossem mafii. Pojawią się opowieści o współpracy z Olgą Lipińską przy jej słynnym kabarecie oraz teatralne zakulisowe przypadki i wypadki. Już 18 listopada o godz. 22.00, Władysław Grzywna pojawi się w studiu wieczornego show Moontalk.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Na jej piosenkach wychowały się pokolenia. Majka Jeżowska choć kojarzona jest przede wszystkim z repertuarem dla dzieci, to fanów ma w każdym wieku. I dla tych starszych właśnie będzie program Moontalk z jej udziałem. Bo będzie nieco niecenzuralnie, żeby nie powiedzieć hardkorowo. Będzie o mężczyznach, seksie i korzystaniu z życia. Uwaga! Rozmowa może zejść także na tematy tabu… Czy odbierając telefon zdarza jej się przeklinać? Czy uprawiała seks w miejscu publicznym? Czy złamała kiedyś prawo? Szykuje się interesujący wieczór. Już 19 listopada, o godz. 22.00 w Moontalku, w Active Family!

d2yh4bg

Podziel się opinią

Share
d2yh4bg
d2yh4bg