19-12-2011 (14:29)

"Triumf miłości": Odnalezienie synka Marii i Maxa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Triumf miłości": Odnalezienie synka Marii i Maxa
(Televisa S.A. de C.V.)

Maria i Max z serialu "Triumf miłości" będą mogli w końcu odetchnąć z ulgą. Ich synek zostanie odnaleziony przez Alonso. Czy mężczyzna dzięki swojemu odważnemu czynowi zbliży się do ukochanej? W końcu już od dłuższego czasu podkochuje się w Marii.

O porwanie syna Max podejrzewał swoją byłą żonę - Jimenę. Przypomnijmy, że małego Juanita uprowadziła Bernarda. Na nic były błagania i prośby jej syna - Juana Pablo, by matka powiedziała, gdzie przetrzymywany jest maluch. Kobieta w dalszym ciągu zaprzeczała, że ma cokolwiek wspólnego z porwaniem.

Sandovalowie bezskutecznie próbowali dowiedzieć się, co dzieje się z chłopcem. Maria była zrozpaczona zniknięciem swojej pociechy. To właśnie wtedy Victoria postanowiła wyjawić jej swoją tajemnicę...

Okazuje się, że Victoria miała kiedyś dziecko. Gdy była młoda, ktoś odebrał jej jednak ukochaną córkę. Do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

Dopiero Alonso zupełnie przypadkowo natrafia na ślad dziecka Marii. Gdy niespodziewanie zjawi się w domu Lulu, która na polecenie Bernardy zajęła się malcem, kobieta nie będzie miała innego wyjścia jak oddać chłopca.

Uradowany mężczyzna przyniesie chłopca do domu Marii. Chce sprawić radość ukochanej, która do tej pory nie odwzajemniała jego uczuć. Wzruszony Max ze łzami w oczach podziękuje rywalowi, za uratowanie chłopca. Również Maria nie będzie kryła swojej wdzięczności. Czy dziewczyna dostrzeże w końcu Alonso?

Zobacz także:

**Britney Spears zaręczona**

[

Podziel się

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

Podziel się

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

Podziel się

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

Podziel się

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.