Trwa ładowanie...
d2ilxn0
Informacja prasowa

The Four. Bitwa o sławę: Kim jest Martin Fitch? Przerwał karierę przez hejt…

Co tydzień za kulisami „The Four” czeka grupa śmiałków, którzy uważają, że jedno z miejsc w Wielkiej Czwórce powinno należeć do nich. W nadchodzącym odcinku jednym z nich będzie Martin Fitch – wokalista mieszkający na co dzień w Londynie. Pod tym pseudonimem skrył się Marcin Mroziński, który reprezentował Polskę na Eurowizji!
Podziel się
The Four. Bitwa o sławę
The Four. Bitwa o sławę (Materiały prasowe)
d2ilxn0

Marcin Mroziński ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, potem zadebiutował w musicalu „Upiór w Operze” na deskach Teatru Muzycznego ROMA. Jednak przełomowym momentem w jego karierze był udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym reprezentował Polskę w 2010 roku. Niestety po Eurowizji padł ofiarą hejtu internetowego. Nie potrafił sobie z nim poradzić…
Hejt, który spadł na Martina odbił się na jego zdrowiu! W naszym materiale wideo wokalista między innymi zdradza, że długo walczył z depresją. Zobaczcie fragment programu!

Już w najbliższy piątek Martin Fitch zaśpiewa na scenie „The Four”. Jak jurorzy ocenią jego wykonanie? Czy dostanie szansę na wokalny pojedynek z przedstawicielem z Wielkiej Czwórki?

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"The Four. Bitwa o sławę" w piątek 30 października o godzinie 22:35 w Polsacie!

d2ilxn0

Podziel się opinią

Share
d2ilxn0
d2ilxn0