Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut wspomina Korę

Już 16 października „The Four. Bitwa o sławę” wraca na antenę Polsatu. Do rywalizacji o sławę i miejsce w programie stanie Bogusław Nawara. Wokalista wykona wielki hit Igora Herbuta – „Scarlett”! Czy jurorowi spodoba się ten występ? Oceniając to wykonanie Igor będzie wspominać Korę, która jako jurorka w „Tylko Muzyka. Must Be the Music” znalazła się w podobnej sytuacji.

Share
The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut wspomina Korę
Źródło: materiały partnera
d1u0sv9

Wchodząc na scenę uczestnicy „The Four. Bitwa o sławę” powinni mieć jurorów po swojej stronie, bowiem tylko oni mogą zdecydować, czy zostaną dopuszczeni do muzycznego pojedynku z Wielką Czwórką. Bogusław Nawara zdecydował się na bardzo odważny krok i zaśpiewał piosenkę Igora Herbuta. Juror nie miał łatwego zadania!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Ten występ przypomniał Igorowi rozmowę z Korą na temat oceny własnych piosenek wykonywanych przez innych ludzi: – Z reguły Kora była w dziewięćdziesięciu procentach na „tak”. A ja uważam, że piosenki to są nasze dzieci. Do dzieci jesteśmy jednakowo surowi, ale też bardzo wyrozumiali. Co nie znaczy, że jesteśmy bezkrytyczni.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Czy występ Bogusława Nawary zyska uznanie Igora Herbuta? Zobaczcie fragment! „Scarlett” w jego wykonaniu już 16 października w „The Four. Bitwa o sławę”.

d1u0sv9

Podziel się opinią

Share
d1u0sv9
d1u0sv9