Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

The Four. Bitwa o sławę: Dawni rywale wrócą do Wielkiego Finału na żywo!

Już w piątek 13 listopada o godzinie 22:00 wystartuje Wielki Finał polskiej edycji „The Four. Bitwa o sławę”. Ale zanim Wielka Czwórka zmierzy się ze sobą walcząc o 100 tysięcy złotych, ktoś stanie im na drodze! Szansę ma każdy, kto przynajmniej raz siedział na gorącym krześle „The Four”. Do finałowej rozgrywki na żywo wrócą aż dwie osoby! Zwycięzcę programu wybiorą widzowie za pomocą głosowania internetowego na żywo!

Share
The Four. Bitwa o sławę: Dawni rywale wrócą do Wielkiego Finału na żywo!
Źródło: Materiały prasowe
d1q7yt8

Kto otrzyma szansę na powrót do „The Four”? Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa czy Filip Czarnecki? Swoich faworytów wskażą widzowie oraz jurorzy programu: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Już w pierwszym odcinku Kuba Krupski odpadł po starciu z Julią Szwajcer. Podobnie Sabina Jeszka, która przegrała bitwę z Filipem Czarneckim. Tydzień później miejsce Julii Szwajcer zajęła Ewa Ekwa, która została strącona z krzesła przez Magdalenę Krzemień w następnym odcinku. Z kolei Filip Czarnecki został pokonany przez Martina Fitcha i również musiał odejść w trzecim odcinku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Komu widzowie otworzą drogę do bitwy o sławę? A kto okaże się faworytem jurorów? Czy powracająca dwójka uczestników odzyska swoje fotele i wyeliminuje Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko lub Martina Fitcha w Wielkim Finale „The Four”. O tym, kto wygra „Bitwę o sławę” zdecydują widzowie w głosowaniu na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wielki Finał „The Four. Bitwa o sławę” na żywo już w piątek 13 listopada o godzinie 22:00 w Polsacie!

d1q7yt8

Podziel się opinią

Share
d1q7yt8
d1q7yt8