Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

TEGO NIE WIECIE O POLSKICH GWIAZDACH! WYJĄTKOWE SPOTKANIA W WIECZORNYM TALK SHOW „MOONTALK”, W ACTIVE FAMILY!

Moontalk to nowy, polski codzienny late night show, który rusza 12 października w telewizji lifestyle’owej Active Family. Tutaj, od poniedziałku do piątku, widzowie mogą odprężyć się po całym dniu, zrelaksować i poznać przyjazne oblicze topowych, polskich gwiazd.

Share
TEGO NIE WIECIE O POLSKICH GWIAZDACH! WYJĄTKOWE SPOTKANIA W WIECZORNYM TALK SHOW „MOONTALK”, W ACTIVE FAMILY!
Źródło: materiały partnera
d7ha0ay

Niepowtarzalny klimat tego programu tworzą wyjątkowi goście i prowadząca – Magdalena Kasperowicz - dziennikarka, prezeska Fundacji na rzecz edukacji Sentio, językoznawczyni i literaturoznawczyni, od kilkunastu lat związana z radiem. W bezpośredni, swobodny, ciepły, a zarazem niezwykle profesjonalny sposób, skłania gwiazdy do zwierzeń, z rozbrajającym wdziękiem słuchając ich opowieści, zabawnych anegdot, a czasami bardzo wzruszających wyznań.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W pierwszym tygodniu będzie gościć Hannę Śleszyńską, Michała Żebrowskiego, Małgorzatę Potocką oraz Mikołaja Roznerskiego.

W premierowym programie, 12 października, o godz. 22.00, wystąpi Hanna Śleszyńska - wyjątkowa kobieta i wspaniała aktorka. Magdalena Kasperowicz nie bez powodu zaprosiła ją do swojego pierwszego odcinka. Tak jak szczera i bezpośrednia jest Hanna Śleszyńska, tak szczera będzie z nią rozmowa. Dlaczego nie siada przed wyjściem na scenę? Dlaczego koledzy aktorzy lubią z nią chodzić do bufetu i jeździć w trasy? Dlaczego już nie robi sobie w życiu wyrzutów? Kto zawsze potrafi ją rozśmieszyć? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznacie w programie Moontalk. Hanna Śleszyńska opowie także o kompleksach, relacjach ze swoimi byłymi mężczyznami i ich obecnymi partnerkami, o paczworkowej rodzinie oraz o kłopotach motoryzacyjnych. W przytoczonych przez nią historiach będzie także o Irenie Kwiatkowskiej, Robercie De Niro i o radach Tadeusza Łomnickiego. Zdradzi rezultaty swoich eksperymentów przeprowadzonych na mężczyznach i zasypie Magdalenę oraz widzów mnóstwem anegdot i dowcipów, m.in. o ptaszkach, żabach i trójkątach.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W studiu Moontalk zagości także Michał Żebrowski. Już 13 października widzowie dowiedzą się, jaki naprawdę jest. Postrzegany jako zdystansowany w kontaktach międzyludzkich, odsłoni swoją drugą twarz. Wyjawi czy jest przesądny, gdzie przechadza się nago, czy uprawiał seks w miejscu publicznym, jakim jest szefem, o czym myśli przed snem, czym łatwo go zdenerwować i czy istnieją dla Niego tematy tabu. Szok? A to jeszcze nie koniec… Pojawią się również bardzo osobiste pytania: czy już uwierzył w siebie, gdzie i jak odpoczywa, co robi przed snem i czy nie ma dość swojego szaleńczego perfekcjonizmu. Opowie też jak uczył się aktorstwa od… taty, który nie jest aktorem. Będzie też o świecie filmu i teatru. Zdradzi jak wyglądała jego lekcja pokory na scenie, podczas współpracy z Borysem Szycem i Januszem Chabiorem. I kto bardziej dał Mu w kość? A na koniec odpowiedź na pytanie egzystencjalne - czy czuje się szczęśliwym człowiekiem i gdzie Go serce rwie!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Małgorzata Potocka wyzna czy czuje się skandalistką i jak karmi Pudelka. Co czuje gdy słucha muzyki Grzegorza Ciechowskiego i jak to jest możliwe, że chodzi z Witoldem Gombrowiczem na kawę? Dlaczego przeszukują jej walizki na lotniskach? Jak zawstydzała swoje córki i czym zadziwia koleżanki aktorki na planie serialu? Opowie również o byciu eko, ćwiczeniu jogi i gotowaniu. Pojawią się ciekawe historie z dzieciństwa, spędzonego na planie filmowym. Dlaczego jako mała dziewczynka zrobiła awanturę podczas jednej ze scen? Poznacie jej opowieści z licznych podróży po świecie oraz historię spotkania z Alem Pacino. Program Moontalk z Małgorzatą Potocką 14 października o godz. 22.00, w Active Family.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

A na deser, w czwartkowy wieczór zagości obiekt westchnień wielu Polek. Mikołaj Roznerski wyzna co najbardziej ceni w ludziach, czego nie lubi w aktorskim świecie i dlaczego nie został chirurgiem plastycznym. Opowie też o tym jak był niegrzecznym chłopcem i dlaczego wyrzucali go ze szkoły, o kursie spawania stali nierdzewnych, łupaniu ton bobu na podwórku, a także o zespole Chyże Jeże. Jego bujny życiorys z pewnością nadaje się na film biograficzny. Czy zastanawiał się kiedykolwiek, kto by go zagrał w tej produkcji? Będzie także miejsce na rozmowę o skromności, dowartościowaniu i wierze w siebie, hejcie w internecie oraz o dzieciństwie na wsi i pracy w gospodarstwie. Pojawią się historie z planów filmowych oraz scen teatralnych. W programie Moontalk, 15 października, o godz. 22.00 zaśpiewa, zatańczy i zarapuje.

d7ha0ay

Podziel się opinią

Share
d7ha0ay
d7ha0ay