"Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna została prowadzącą. Kto zatańczy na parkiecie?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna została prowadzącą. Kto zatańczy na parkiecie?
(AKPA)

Od jakiegoś czasu Polsat mocno stawia na Paulinę Sykut-Jeżynę. Młoda prezenterka poprowadzi dwa duże show stacji - "Must be the Music" i "Taniec z gwiazdami". W pracy nad tym drugim zdobyła już pewne doświadczenie, bo razem z Agnieszką Popielewicz-Hyży prowadziła kulisy produkcji.

- Potwierdzam, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, wiosną piątą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl Konrad Stachurski, szef działu PR Telewizji Polsat.

Niedawno zakończyły się castingi do "Must be the Music", a ekipę czekają już tylko nagrania odcinków na żywo. Prowadzić je będą, jak zawsze, Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. Nic nie stoi więc na przeszkodzie przygotowaniom do "Tańca z gwiazdami".

Realizacje obu programów nie powinny ze sobą kolidować, gdyż taneczne show emitowane jest w piątki, muzyczne natomiast - w niedzielę. Prezenterka może więc podzielić pracę między nimi, ale pewne jest jedno - czekają ją z pewnością intensywne wiosenne weekendy.

Producenci ujawniają również, jacy uczestnicy wezmą udział w kolejnej edycji tanecznego show. Jedną z nich jest Kasia Stankiewicz, która dała się poznać publiczności jako wokalistka zespołu Varius Manx. Drugą uczestniczką - gwiazda seriali "Miodowe Lata" i "Ranczo", Dorota Chotecka.

Wśród panów zobaczymy na parkiecie Waldemara Błaszczyka, znanego z serialu "Na Wspólnej". Do listy dołączyli także Rafał Jonkisz, tegoroczny mister Polski, oraz pięściarz Izu Ugonoh, brat Osi Ugonoh (zwyciężczyni czwartej edycji "Top Model").

Zobacz także: Paulina Sykut o życiu po 35. urodzinach

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.