Trwa ładowanie...
d2cd0fv

"Taniec z gwiazdami": kto odpadł w 8. odcinku programu?

Za nami 8. odcinek "Tańca z gwiazdami". Z show musiała pożegnać się kolejna para. W rywalizacji udział bierze więc już tylko 4 uczestników wraz z trenerami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami" - odpadli Kasia Vu Manh i Mariusz Węgłowski
"Taniec z gwiazdami" - odpadli Kasia Vu Manh i Mariusz Węgłowski (Materiały prasowe)
d2cd0fv

W 8. odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. Zadecydowali o tym jurorzy, którzy nie ocenili występu pary najlepiej, i widzowie - ich zadaniem było wysyłanie SMS-ów na parę, której kibicowali, i którą chcieli nadal oglądać w programie. Niestety, Kasia Vu Manh i Mariusz Węgrowski otrzymali za małe wsparcie głosujących, by utrzymać się w "Tańcu z gwiazdami". Para odpadła, chociaż nie dostała od sędziów najmniej punktów . Taneczny duet otrzymał bowiem ich 21. 20 mieli Lenka i Jakub, którym udało się jednak przejść dalej.

Kasia i Mariusz robili, co mogli, aby jak najlepiej wypaść w tańcu do motywu z filmu "Indiana Jones". Jak podobał wam się ich występ?

Warto wspomnieć, że chociaż para odpadła z programu, to jeszcze zobaczymy ją na scenie. Kasia i Mariusz pojawią się w odcinku finałowym 9. (polsatowej) edycji "Tańca z gwiazdami".

d2cd0fv

Podziel się opinią

Share
d2cd0fv
d2cd0fv