"Taniec z gwiazdami": Dawid Podsiadło wystąpi w programie? Muzyk nie zaprzecza

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Dawid Podsiadło wystąpi w programie? Muzyk nie zaprzecza
(ONS.pl)

Dawid Podsiadło to przykład artysty, który sprawia, że młoda polska muzyka alternatywna staje się coraz bardziej popularna. Jego dwa solowe albumy, "Comfort and Happiness" i "Annoyance and Disappointment", cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy.

"Taniec z gwiazdami" natomiast od początku istnienia prezentuje całą plejadę wielkich nazwisk: od aktorów, przez muzyków po sportowców. Nieraz były to postaci zaskakujące lub mniej kojarzone z show-biznesem. Dlatego też pomysł o zaproszeniu Podsiadło mógłby być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o podniesienie oglądalności. Producenci mogą mieć to na uwadze. A co na pytanie, czy nigdy nie wziąłby w takiej produkcji udziału, odpowiedział sam zainteresowany?

- Nie wiem, czy nigdy. Akurat taniec jest dla mnie dość trudną sztuką, której nigdy nie rozumiałem. Podziwiam i absolutnie szanuję talent osób, które w tym uczestniczą, ale nie mam na ten temat żadnego pojęcia - nie umiem oceniać, nie wiem, kto tańczy dobrze, a kto źle. Lubiłem patrzeć, jak np. Ewelina Lisowska radziła sobie w tym programie, chociaż oglądałem tylko jej występy - zdradził w rozmowie z PAP Life.

Jesteście ciekawi, jak Podsiadło poradziłby sobie w tanecznych wyzwaniach?

(fot. ONS.pl)
Podziel się

Zobacz także: #dziejesienazywo: Anna Gacek rozmawia z Dawidem Podsiadło o jego nowej płycie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.