Trwa ładowanie...
d3sq4ai

''Tajemnice Bridgend'': Hannah Murray w miasteczku samobójców

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Tajemnice Bridgend'': Hannah Murray w miasteczku samobójców
d3sq4ai

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Tajemnice Bridgend" ("Bridgend") z Hannah Murray i Stevenem Waddingtonem w rolach głównych.

Kilkunastoletnia Sara (Hannah Murray), wraz z ojcem (Steven Waddington), funkcjonariuszem policji, po kilku latach powraca do Bridgend. Dave ma za zadanie rozwikłać zagadkę tajemniczego samobójstwa jednego z uczniów miejscowego liceum, tymczasem jego córka zaczyna spędzać czas, wałęsając się z grupą znudzonych i zepsutych do szpiku kości dzieciaków, i szybko zakochuje się w jednym z nich. Zdesperowany ojciec za wszelką cenę stara się uchronić swoje dziecko przed zgubnym wpływem rówieśników, podczas gdy w Bridgend dochodzi do kolejnych samobójczych śmierci.

Pełnometrażowy debiut fabularny nagradzanego dokumentalisty Jeppe Ronde'ego jest zainspirowany autentyczną historią. W ciągu pięciu lat, od 2007 do 2012 roku, blisko osiemdziesiąt osób, głównie nastolatków, popełniło samobójstwo w małym walijskim miasteczku Bridgend.

Gwiazdą "Tajemnic Bridgend" jest Hannah Murray, która zasłynęła rolą w serialu "Kumple" ("Skins"). Aktorkę można podziwiać także w serialu "Gra o tron". W filmie wystąpił również Steven Waddington ("Gra tajemnic") i Josh O'Connor.

Światowa premiera obrazu odbyła się w styczniu na festiwalu w Rotterdamie. "Tajemnice Bridgend" trafią do polskich kin 11 grudnia.

d3sq4ai

Podziel się opinią

Share
d3sq4ai
d3sq4ai