Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Papa Diego

Sylwester 2020 – domówka z pomysłem.

Rok 2020 zasługuje na wyjątkowo mocnego kopa. Prosty sposób na to jak kameralną domówkę zamienić w radosną, kolorową, meksykańską fiestę?

Share
fot. Karol  Wójcik
fot. Karol WójcikŹródło: Materiały prasowe
d2bqx7x

Jak spędzić wyjątkowego Sylwestra 2020 kiedy trzeba zapomnieć o uroczystym balu, roztańczonym miejskim placu czy hucznej domówce. Jest na to rada ! Zorganizuj kameralny, wieczór tematyczny w domu . Nikt nie bawi się tak radośnie i kolorowo jak Meksykanie. Kuchnia tego kraju ze względu na unikalne wartości kulturowe znajduję się na liście światowego dziedzictwa UNESCO a od mieszkańców Meksyku reszta świata może się uczyć radosnego podejścia do życia.

W tym roku zorganizowanie meksykańskiej fiesty jest wyjątkowo łatwe.

Restauracje Papa Diego Świeży Meksyk przygotowały gotowe zestawy sylwestrowe, które przyjadą pod drzwi : 

Papa Fiesta na Sylwestra to gotowa do podania prosto na stół uczta składająca się z największych hitów kuchni Meksyku: quesadille, kolorowe tacos, pudła domowej roboty nachos, obłędne salsy, kultowe słodkie churros z czekoladowym sosem.

materiały partnera
fot. Karol WójcikŹródło: materiały partnera

Wszystko można zamówić przez firmy doworzące jedzenie. Meksykański Sylwester w paczce będzie dostarczony prosto do domu w dniu Sylwestra. Można także przyjść i odebrać z każdego lokalu Papa Diego.

Informacja prasowa: Papa Diego
d2bqx7x

Podziel się opinią

Share
d2bqx7x
d2bqx7x