Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Sun Festival 2022

Sun Festival 2022 – Pokolenie X2 powstań

Sun Festival chwilę po ogłoszeniu, że na festiwalu zobaczymy m.in. zwycięzców Eurowizji Kalush Orchestra organizatorzy nie zwalniają tempa i dodają do line-upu kolejnych artystów. Na największym hip-hopowym festiwalu w Polsce zobaczymy Wac Toja, Bonsona, i Dwa Sławy.

Share
 Źródło: materiały partnera
d1tzwt9

WAC TOJA

Jadąc do Kołobrzegu spakujcie ostry sos, bo na scenie zrobimy turboboost! Do lineupu festiwalu dołącza nie kto inny, jak sam król refrenów! Wac Toja słynie z pełnych energii show, które sprawiają, że cała publiczność wysoko skacze, więc nie inaczej będzie też na scenie Sun Festival! W górę kieliszki! Meldujemy się u Kapitana!

BONSON

Królu Złoty dobrze Cię widzieć! Szczecin w Kołobrzegu, czyli Bonson na scenie Sun Festival. Wiemy, jak wielu fanów ma Damian wśród słuchaczy polskiego rapu i w ogóle nas to nie dziwi, bo jego bezkompromisowość, szczerość i poczucie humoru sprawiają, że na jego koncertach zawsze jest po prostu świetnie! Jego ostatnie projekty zaostrzają apetyty, by zobaczyć na żywo, co tym razem przygotuje członek Almost Famous. Wiemy, że będę to najlepsze rzeczy!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Dwa Sławy

Halo? Słychać nas? Czy coś przerywa? Jeśli nas słychać to krzyknijmy wszyscy - Pokolenie X2 powstań, bo do line-upu Dołączają Dwa Sławy! Kto był na ich koncercie wie, że ich występy nigdy się nie nudzą, bo to nie tylko plejada przebojów z wszystkich płyt artystów, ale też niepowtarzalne poczucie humoru, chemia i dwa charaktery, których zapomnieć się po prostu nie da! Ludzie sztosy, szykujcie magno lassi i do zobaczenia w Kołobrzegu!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg - Podczele

d1tzwt9

Termin: 29-31 lipca 2022

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Informacja prasowa: Sun Festival 2022
d1tzwt9
d1tzwt9