Trwa ładowanie...
d28oxm3

Sara Boruc chce nagrać płytę i zaśpiewać razem z Arturem Borucem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc chce nagrać płytę i zaśpiewać razem z Arturem Borucem
(newseria)
d28oxm3

Blogerka swoich sił w branży muzycznej próbowała już kilka lat temu. W 2002 roku wzięła udział w drugiej edycji programu "Idol", ostatecznie odpadając w jednym z półfinałów. Teraz ma nadzieje, że uda się jej zaistnieć. Pomóc ma w tym wokalny duet z Arturem Borucem.

- Bardzo chciałabym, aby ta płyta w końcu powstała. Muzyka to moja największa pasja. Wygrywa nawet z modą, którą zajmuję się na co dzień. To jednak śpiewanie towarzyszy mi od zawsze. Zaraziłam tym nawet Artura, który uwielbia śpiewać i jest całkiem dobrym piosenkarzem. Nawet myślałam, aby nagrać z nim jakiś utwór. Powstałoby na pewno coś ciekawego - stwierdza blogerka.

Ulubionym gatunkiem muzycznym Sary Boruc jest R'n'B i właśnie w tym stylu powstać ma jej debiutancki album. Blogerka zaraziła pasją wokalną również swoje dzieci - 7-letnią Oliwię oraz 4-letnią Amelię, które śpiewają ze swoją mamą w domu i drodze do szkoły.

d28oxm3

- Śpiewamy naprawdę wszędzie. Moje dzieci znają już wszystkie hity lecące w radiu. Śpiewają nawet po angielsku, mimo że to nie jest ich język ojczysty. Czasami bardzo mnie zaskakują, bo tłumaczą mi słowa, których ja nie potrafię wyłapać. Oprócz tego śpiewamy w domu. Mamy w mieszkaniu wielkie głośniki, podłączamy do nich tablet lub telefon i puszczamy ulubioną muzykę - mówi agencji Newseria Lifestyle blogerka.

Muzyczna pasja dzieci Sary Boruc dała o sobie znać w trakcie ślubu ich rodziców. Wtedy to Oliwia i Amelia postanowiły sprawić im niespodziankę.

- Na ślubie mieliśmy kapelę, ale w pewnym momencie dziewczynki podeszły do mikrofonu i zaśpiewały piosenkę Pitbulla i Ke$hy "Timber". Mimo że małe dzieci nie powinny wykonywać takiego utworu, to i tak wszyscy byli zachwyceni. Dodatkowo dołączyły do nich koleżanki oraz kuzynki i całość wyszła uroczo - dodaje Boruc.

Sarę Boruc jesienią będzie można oglądać w nowym programie Polsat Cafe "„Shopping Queen". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 11 września.

d28oxm3

Podziel się opinią

Share
d28oxm3
d28oxm3