Trwa ładowanie...
d3nwq5v

"Rolnik szuka żony": Agata dziękuje za wsparcie.

Agata Rusak wzięła udział w piątej edycji "Rolnika" i była wybranką Łukasza. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz uczestniczka programu TVP dziękuje za wsparcie swoim fanom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Agata dziękuje za wsparcie.
(Facebook.com)
d3nwq5v

Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" od razu wpadło w oko Łukaszowi. Farmer nie krył się z tym, że uczestniczka jest jego ideałem. Podczas programu nie brakowało czułości i miłosnych deklaracji. Wszystko wskazywało na to, że naprawdę się kochają. Przypomnijmy też, że na koniec piątej edycji Łukasz oświadczył się Agacie. Wzruszona kobieta powiedziała "tak".

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o stalkingu: "Nie zgadzam się na to, gdy problem zaczyna dotykać moich najbliższych"

Jednak jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Łukasz i Agata rozstali się. Nikt z nich nie potwierdził tych rewelacji. Teraz, gdy zniknęły ich wspólne zdjęcia, uczestniczka "Rolnika" dziękuje za wsparcie.

"Dziękuję wszystkim za dobre słowa, okazane wsparcie, próbę zrozumienia, dzięki Wam na mojej twarzy znowu pojawił się uśmiech. Jesteście wspaniali" - napisała na instargamowym profilu.

Zdaje się, że rozstanie z Łukaszem musiało być dla niej bardzo bolesnym i trudnym przeżyciem. Widać, że Agata odżyła. Postanowiła zmienić fryzurę. Ciemniejszy kolor włosów całkowicie ją odmienił, a uśmiech zdaje się być naprawdę szczery.

Kibicowaliście Agacie i Łukaszowi?

d3nwq5v

Podziel się opinią

Share
d3nwq5v
d3nwq5v