rodzinka.pl
12-10-2011 (11:52)

"rodzinka.pl": Histeria Kożuchowskiej hitem internetu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"rodzinka.pl": Histeria Kożuchowskiej hitem internetu
(AFP)

Kto by się spodziewał, że w serialu "rodzinka.pl" Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska, może zaprezentować się w tak agresywnym i histerycznym wydaniu. A jednak!

Chodzi o fragment serialu "rodzinka.pl", w którym Natalia (Małgorzata Kożuchowska) dostaje histerii przez swoją własną matkę, która na program Skype mówi Skajpaj. Upominana przez Natalię, nadal się pogrąża, cały czas źle wymawiając to słowo.

Dodatkowo nie wie, czym jest "sieć". Każdy z nas mógłby się zdenerwować, ale to, jak zrobiła to Kożuchowska, prawdopodobnie na długo pozostanie kultową sceną. Wideo bawi internautów. Na Facebooku już powstał profil "Skajpaj" i zbiera mnóstwo fanów.

Obecnie TVP2 emituje drugi sezon serialu o sympatycznej rodzince Boskich, ale już wiosną serial zostanie zawieszony i zastąpi go nowa produkcja pod tytułem "Ja to mam szczęście".

Szczególnie zawiedziona musi być Małgorzata Kożuchowska, która między innymi, aby całkowicie poświecić się roli pani Boskiej, matki trójki dzieci, po 11 latach odeszła z "M jak Miłość".

Podobno to przerwa w emisji tylko na jeden sezon.

"rodzinka.pl" to polski serial obyczajowy w reżyserii Patricka Yoki, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Naznaczony", "Hela w opałach", czy "Niania". Produkcja powstała na podstawie kanadyjskiego scenariusza do sitcomu pt. "Les Parents", który w 2009 został uhonorowany nagrodą w Gemeaux, a produkcja ma najwyższą w swojej kategorii oglądalność. "rodzinka.pl" swoją premierę w Polsce miała 2 marca 2011 roku na kanale TVP2.

Zobaczcie słynny fragment serialu:**"rodzinka.pl"**.

Zobacz także:

TOTALNA PORAŻKA MUCHY. POGRĄŻYŁA SERIAL! STACJA JUŻ NALAZŁA ZASTĘPSTWO...

**[

Podziel się

]( http://aleseriale.pl/gid,8909,img,275498,fototemat.html )**

WSTYDLIWE POCZĄTKI POLSKICH GWIAZD. ZNACIE ICH NIEGRZECZNĄ PRZESZŁOŚĆ?

**[

Podziel się

]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )**

MAŁGOSIA SOCHA PRZYŁAPANA! ZDJĘCIA ZROBIONE Z UKRYCIA...

**[

Podziel się

]( http://aleseriale.pl/gid,8849,img,284974,fototemat.html )**

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.