Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Przedłużamy termin zgłoszeń w Konkursie na Piosenkę o Krakowie!

Dobra wiadomość dla wszystkich spóźnialskich i zapominalskich. Termin zgłoszeń utworów w Konkursie na Piosenkę o Krakowie zostaje przedłużony do 31 stycznia 2021 roku.

Share
Przedłużamy termin zgłoszeń w Konkursie na Piosenkę o Krakowie!
Źródło: Materiały prasowe
d46fb7e

Tak decyzję o zmianie terminu zgłoszeń uzasadnił Dyrektor Krakowskiego Teatru Sceny STU – Krzysztof Pluskota:

"Postanowiliśmy przedłużyć okres naboru piosenek na Konkurs, aby dać możliwość kreatywnego wykorzystania czasu pandemicznych ograniczeń wszystkim, którzy o Konkursie jeszcze nie słyszeli, lub słyszeli, ale z przeróżnych powodów nie zgłosili w nim udziału. Jeśli komuś zabrakło weny lub wiary w siebie to chcemy ich właśnie zmotywować do działania. Przed nami Święta i ferie zimowe, które będą zupełnie inne niż dotychczas. Podczas gdy pandemia zamyka nas w domach, my otwórzmy szeroko naszą wyobraźnię i wrażliwość artystyczną. Nie zapadajmy w zimowy sen twórczy, skupmy się na pracy nad tekstem, muzyką i emocjami w naszej piosence. To działa i owocuje wspaniałymi rezultatami – widzimy to już po ilości i jakości zgłoszeń, jakie do tej pory wpłynęły na Konkurs!"

Przypominamy, że pula nagród w Konkursie to aż 30 000 zł. Nadesłane piosenki oceni Kapituła Konkursu, w której skład wchodzą poetka Ewa Lipska, wokalista Igor „Igo” Walaszek, kompozytor i pianista Konrad Mastyło, satyryk i autor Krzysztof Piasecki, Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury Miasta Krakowa Magdalena Doksa-Tverberg oraz szefowa muzyczna radia RMF Classic Magdalena Wojewoda-Mleczko.

Organizatorami Konkursu są Krakowski Teatr Scena STU, Urząd Miasta Krakowa i RMF Classic. Patronat nad Konkursem objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Nagrodę ufundował właściciel Restauracji pod Baranem przy ul. Św. Gertrudy 21 w Krakowie.

Informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy do Konkursu dostępne są na stronie scenastu.pl/teatr/

d46fb7e

Podziel się opinią

Share
d46fb7e
d46fb7e