Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

"Planeta Singli. Historia czwarta: Usłysz mnie" - premiera już 10 grudnia!

Kolejne oblicze miłości z jedną z najpiękniejszych europejskich stolic w tle, w czwartym odcinku serialu "Planeta Singli. Osiem Historii". W rolach głównych Zofia Wichłacz i Zdeněk Piškula.

Share
„Planeta Singli. Historia czwarta: Usłysz mnie” „Planeta Singli. Historia czwarta: Usłysz mnie” Źródło: materiały partnera, fot: Jan Mudra
d4dfe68

"Planeta Singli. Historia czwarta: Usłysz mnie" rozgrywa się w pięknej Pradze. Tomáš, choć jest utalentowany muzycznie, zarabia na życie pracą w sklepie z instrumentami. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy na Planecie Singli poznaje piękną i intrygującą Polkę, Paulinę, która cierpi na mizofonię, czyli nadwrażliwość na niektóre dźwięki. Schorzenie, z którym się zmaga redefiniuje dla obojga pojęcie miłości, czułości i związku.

Źródło: materiały partnera

W rolach głównych m.in.: Zofia Wichłacz, Zdeněk Piškula, Tomáš Hanák, Miloslav Pecháček, Do Thu Trang. Autorem scenariusza jest Jules Jones, za reżyserię odpowiada Maciej Kawalski.

Premiera nowego odcinka serialu "Planety Singli. Osiem historii" już w piątek 10.12 w serwisie CANAL+ online oraz w CANAL+ PREMIUM o godz. 21:00.

Informacja prasowa
d4dfe68
d4dfe68
d4dfe68