Nowości na HISTORY: Seriale "Starożytni Kosmici" i "Ludzie Gór"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowości na HISTORY: Seriale "Starożytni Kosmici" i "Ludzie Gór"
(history)

Jesienią kanał HISTORY zaprasza na kolejny sezon serialu „Ludzie gór” oraz "Starożytni Kosmici". Kiedy premiera?

W drugiej serii bohaterów „Ludzi gór” na HISTORY czekają jeszcze większe wyzwania. Do znanych nam już Toma Oara, Marty’ego Melerotto i Eustace’a Conwaya dołączają nowi spece od przetrwania w trudnych warunkach. Wśród nich jest Rich Lewis, doświadczony łowca pum usiłujący wytropić zwłaszcza jedną, która zabiła jego najlepszego psa. George Michaud to z kolei traper pasjonujący się indiańskimi technikami łowieckimi, a Charlie Tucker to nowicjusz, który rzucił jedyną znaną sobie dotąd pracę, żeby w lasach północnego Maine spełnić marzenie o życiu z łowienia zwierząt futerkowych. Prastare umiejętności i instynktowna więź z dziką przyrodą pomagają im wszystkim wieść wybrane przez siebie życie pośród najsurowszych i najbardziej bezlitosnych krajobrazów Ameryki.
Premiera pierwszego odcinka we wtorek, 17 września o godz. 22:00.

„Starożytni kosmici” na HISTORY opowiadają o najbardziej wiarygodnych dowodach obecności kosmitów na Ziemi w ciągu ostatnich 75 milionów lat: od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, aż po zjawiska obserwowane współcześnie na niebie nad pustynią na zachodzie USA; od naskalnych rysunków dziwnych istot, przez przypominającą asfalt substancję znalezioną w egipskiej piramidzie i zawierającą szczątki niezidentyfikowanych stworzeń, po mające miejsce w USA zbiorowe obserwacje UFO.
Premiera 26 sierpnia o godzinie 20:00.

(fot. history)
Podziel się
(fot. history)
Podziel się

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas! Teleshow.pl na Facebooku

W tym temacie: Nowości na CI POLSAT: "Rodzinne zabijanie" oraz "Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią"! [

Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.