Trwa ładowanie...

Natalia Bamber-Laskowska - kim jest żona polskiego "zwycięzcy" mistrzostw w Rosji?

Jacek Laskowski to niekwestionowany mistrz mundialu, który jednym zdaniem rozłożył całą polską drużynę na łopatki. Nie każdy wie, że w domu czeka na niego była polska zawodniczka, wielokrotnie nagradzana za grę w barwach narodowych.

Natalia Bamber-Laskowska - kim jest żona polskiego "zwycięzcy" mistrzostw w Rosji?Źródło: Facebook.com
d1m196n
d1m196n

Mecz Polska – Kolumbia na mundialu w Rosji uważa się za jeden z najgorszych występów naszej reprezentacji w historii. Relacjonujący tamto spotkanie na żywo Jacek Laskowski i Andrzej Juskowiak wymyślali bezlitosne komentarze pod adresem gry Polaków. Jedno z takich podsumowań było szczególnie trafne:

- Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać - powiedział Laskowski w TVP.

Jacek Laskowski komentuje mecze od 1991 r. – początkowo przez kilka lat w TVP, później w Canal+. Po 14 latach wrócił jednak do Telewizji Polskiej, dla której relacjonował m.in. mundial w Polsce i na Ukrainie, w Brazylii i Mistrzostwa Europy we Francji.

Jego żoną od 2011 r. jest Natalia Bamber-Laskowska. Siatkarka odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi z polską reprezentacją zdobyła m.in. złoty medal na Mistrzostwach Europy w 2005 r., brązowy w 2009 r., wielokrotnie stawała na podium w Mistrzostwach Polski.

d1m196n

W latach 2007-2012 grała w drużynie BKS Aluprof Bielsko-Biała, jednak po ostatnim sezonie zawiesiła karierę z powodów osobistych. Miała wtedy 30 lat.

W 2014 r. została matką i wkrótce powróciła do drużyny z Bielsko-Białej.

- Odradzam się w tej drużynie. Nie miałam problemów z powrotem na boisko. Myślę, że pomimo dwuletniej przerwy, wkomponowałam się już w zespół i łatwiej było mi powrócić do siatkówki – mówiła Sportowym Faktom w 2014 r.

d1m196n

Powrót na boisko okazał się chwilowy, bo Bamber-Laskowska dziś zajmuje się czymś zupełnie innym.

- Jestem stylistką, personal shopperem i doradcą wizerunkowym w jednym – pisze o sobie w mediach społecznościowych. - Zajmuję się wspieraniem twojej garderoby, czyli dbam o twoje dobre samopoczucie, abyś bez stresu potrafiła ubrać się odpowiednio do sytuacji. Dbam o zawartość szafy, udane zakupy i świetną twoją prezencję – reklamuje się była siatkarka.

d1m196n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m196n