04-12-2007 (13:12)

Mucha odchodzi z "M jak Miłość"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha
Anna Mucha (AKPA)

Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje. Anna Mucha znika z planu serialu "M jak Miłość".

Aktorka wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie trafi do "The Lee Strasberg Theatre & Film Institute". Tam pragnie dokształcać się zawodowo.

Mucha zmuszona była poprosić Ilonę Łepkowską o urlop od pracy w "M jak Miłość". Madzia Marszałek, bohaterka grana przez Anię wyjedzie do Sudanu jako wolontariusz pracujący w Polskiej Akcji Humanitarnej. To nie wszystkie zmiany w serialu.

Znika Simona, grana przez Agnieszkę Fitkau- Perepeczko, która wyjedzie do Niemiec, by opiekować się chorym, byłym mężem. Niejako w zamian już niebawem pojawi się nowy bohater, niezwykle przystojny i czarujący Irek(Maciej Jachowski), który będzie zabiegał o względy Olgi, którą gra Karolina Nowakowska.

Do obsady dołączy też Julka Wróblewska znana widzom przede wszystkim z filmu "Tylko mnie kochaj". W "M jak Miłość" zagra Zosię, córkę zmarłego policjanta.

Oprócz nowych twarzy szykuje się też wielki powrót. Po trzech latach na plan serialu wraca Paweł Okraska, kreujący postać Michała Łagody. Czy los znów splecie Michała i jego byłą żonę Małgosię(Joanna Koroniewska). O tym przekonamy się już niebawem, oglądając kolejne odcinki serialu.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.