Trwa ładowanie...
dc6n06n

Marcin Meller naśmiewa się z wyborów. Wydał instrukcję dla wyborców Dudy

Dziennikarz w sarkastyczny sposób komentuje w mediach społecznościowych bieżącą sytuację polityczną. Tym razem swoim wpisem mocno podzielił odbiorców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Meller dosadnie komentuje wydarzenia polityczne.
Marcin Meller dosadnie komentuje wydarzenia polityczne. (ons.pl)
dc6n06n

Marcin Meller posiada bogate doświadczenie dziennikarskie. Zaczynał jako korespondent wojenny, później był wieloletnim redaktorem naczelnym "Playboya" oraz gwiazdą telewizji TVN. Obecnie swoimi opiniami dzieli się z czytelnikami na łamach "Newsweeka" oraz w autorskim programie "Drugie śniadanie mistrzów" na antenie TVN24.

Od początku pandemii dziennikarz stał się bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Na InstaStory codziennie publikuje kilkanaście memów opisujących bieżącą sytuację w kraju, jak i na świecie. Nic dziwnego, że w ostatnich tygodniach Meller, podobnie jak miliony Polaków, jest szczególnie skupiony na kampanii wyborczej.

Zobacz: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

Dziennikarz nie ukrywa się ze swoimi sympatiami politycznymi. Choć na początku prezydentury Andrzeja Dudy był nastawiony pozytywnie i na antenie TVN24 głosił, aby "dać mu szansę", z biegiem czasu zmienił zdanie. Jawnie naśmiewa się z urzędującego prezydenta oraz jego wyborców.

dc6n06n

Dowodem na to jest ostatni wpis Marcina Mellera na Instagramie. W ironiczny sposób "doradził" zwolennikom PiS, jak powinni oddać głos w II turze wyborów prezydenckich.

"Wyborco Dudy! Trzaskowski to diabeł! Żeby go wypędzić, musisz postawić znak krzyża przy jego nazwisku!" - napisał.

Jeszcze wcześniej sugerował, że ci, którzy nie wezmą udziału w głosowaniu 12 lipca trafią do piekła.

dc6n06n

"A kto nie zagłosuje, ten trafi do piekielnego kręgu, w którym do kresu dni słuchać będzie rechotu Adriana z jego własnych sucharów. Ostrzegałem" - skomentował.

Jego żart nie spodobał się wszystkim fanom dziennikarza. "Żałosny post. Nie jestem z elektoratu Dudy, ale dałby pan sobie spokój z polityką i to taką na najniższym poziomie", "Ten post jest poniżej krytyki" - pisali internauci. Marcin Meller odpowiedział na te zarzuty ciętą ripostą: "może i chciałbym dać sobie spokój z polityką, ale niestety polityka nie da sobie spokoju ze mną".

dc6n06n

Podziel się opinią

Share

dc6n06n

dc6n06n