Łzy w "The Voice Of Poland". Wzruszające wyznanie uczestniczki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łzy w "The Voice Of Poland". Wzruszające wyznanie uczestniczki
(TVP)

Kawałek "Dreamer" w wykonaniu Ozziego Osbourne'a zdaje się być pozytywnie nastrajającą balladą. Wykonanie jednak tego przeboju przez Kaśkę, bo tak sama się nazwała Markiewicz, było przepełnione żalem i niepokojem. Wyczuł to Marek Piekarczyk.- Ta piosenka powinna być pozytywna, a ona jest w twoim wykonaniu rozpaczliwa - skomentował rockman. Okazało się, że uczestniczka jest w bardzo trudnej życiowej sytuacji.

W grudniu 2012 roku wokalistka dowiedziała się, że jest chora na raka. Kolejne terapie nie przynosiły skutku, więc została podjęta decyzja o zaprzestaniu leczenia. Markiewicz postanowiła spełniać swoje marzenia bez względu na wszystko. Jej wypowiedź wzruszyła Steczkowską, w której oczach pojawiły się łzy.

Występ Markiewicz nie należał do najlepszych pod kątem muzycznym, jednak Steczkowska postanowiła podjąć wyzwanie i popracować nad poziomem śpiewania uczestniczki. - Chciałbym pokazać państwu, że chce być twoim nauczycielem i ze jestem w stanie w ciągu niedługiego czasu spowodować, że będziesz lepszą wokalistką - tłumaczyła jurorka.

Czy rzeczywiście szlifowanie umiejętności pod okiem tak doświadczonej nauczycielki sprawi, że "Kaśka" będzie w stanie nawiązać równą walkę z resztą utalentowanych uczestników? Jak potoczą się losy schorowanej piosenkarki?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.