Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka: fajnie jest być macochą

Katarzyna Skrzynecka: fajnie jest być macochąŹródło: Kapif
d1vg8zo

[

]( http://www.fakt.pl )

d1vg8zo

Macocha to słowo, które od dziecka kojarzy się wszystkim źle. W końcu ta zła kobieta skrzywdziła Kopciuszka!

Ale macocha wcale nie musi być taka, jak zazwyczaj opisywali ją bajkopisarze. Katarzyna Skrzynecka (41 l.) opowiada Faktowi, jak udało się jej zaprzyjaźnić z pasierbami.

Gdy aktorka wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego (37 l.), stała się również macochą jego dzieci z pierwszego małżeństwa – Pauli i Dawida. Pani Kasia szybko znalazła z nimi wspólny język. – Macocha to jest słowo, które kojarzy nam się ze złą babą z bajki. Tymczasem wszystko zależy jedynie od nas – opowiada Faktowi Katarzyna Skrzynecka. – Jeśli tylko potrafimy wzajemnie się szanować i dać sobie szansę, to może się okazać, że nie tylko będziemy żyli w zgodzie, ale nawet zaprzyjaźnimy się ze sobą – radzi gwiazda.

I rzeczywiście to działa. Pani Kasia i jej ukochany często pojawiają się razem z jego dziećmi na oficjalnych galach i wspólnie spędzają wakacje. – To są bardzo delikatne, czasem szalenie trudne sytuacje, ale musimy pamiętać, że dziecko jest zawsze najważniejsze – ostrzega Katarzyna Skrzynecka.

– Jeśli się postaramy, okażemy cierpliwość i szacunek, a przede wszystkim pokażemy, że nasza obecność nie wpłynie na relacje pomiędzy dzieckiem a rodzicem, to wszystko może się świetnie ułożyć, a macocha może być fajną babką! – dodaje optymistycznie aktorka.

d1vg8zo

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

acyków liznął wielkiego świata

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

d1vg8zo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vg8zo