Ale się działo! Tomasz Wolny wskoczył do wanny z lodem

Tomasz Wolny w lodzie
Tomasz Wolny w lodzie
Źródło zdjęć: © kadr z programu "Pytanie na śnadanie"

04.08.2023 14:50, aktual.: 05.08.2023 23:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek wystąpiła bez ukochanego partnera. W jego zastępstwie pojawił się Tomasz Wolny. Przy okazji omawiania jednego z tematów prezenter wskoczył do balii i wspólnie z gwiazdą "M jak miłość" zaczął "akcję porodową".

Katarzyna Cichopek prowadzi na stałe "Pytanie na śniadanie" w parze ze swoich narzeczonym Maciejem Kurzajewskim. Ale dziennikarz nie pojawił się w studio w piątek, bo jest pochłonięty relacjonowaniem wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Jego miejsce zajął Tomasz Wolny.

Jednym z gości był Krzysztof Gajewski, rekordzista świata w pływaniu w wodzie poniżej pięciu stopni Celsjusza, zwany "Lodołamaczem". Rozmawiał z prezenterami zanurzony po szyję w balii z lodem. W pewnym momencie Tomasz Wolny mu pozazdrościł i sam wskoczył w ubraniu do drewnianej wanny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Należy uspokoić organizm, wyobrazić sobie, że jest przyjemnie. Trzeba pogodzić się z zimnem i spokojnie oddychać, udawać, że nic się nie dzieje - podpowiadał ekspert.

Katarzyna Cichopek też chciała pomóc koledze.

- Jak na porodówce, oddychaj. [...] Idzie skurcz? - wczuła się w rolę aktorka.

- Oddycham miarowo, siostro. Nie wiem, co się z moim organizmem dzieje - odpowiedział Wolny.

Prezenter wytrzymał w lodowatej kąpieli prawie dwie minuty. Wyszedł, kiedy zaczął odczuwać fizyczny ból.

- To jest jedna zasada, jakiej trzymamy sie w tym programie. Tylko wariaci są coś warci - stwierdził na koniec Tomasz Wolny.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" ogłaszamy zwycięzcę starcia kinowych hegemonów, czyli "Barbie""Oppenheimera", a także zaglądamy do "Silosu", gdzie schronili się ludzie płacący za Apple TV+. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także