Trwa ładowanie...
d2isemn

Joanna Krupa w finansowych tarapatach. Zadłużona nieruchomość gwiazdy trafi na licytację?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa w finansowych tarapatach. Zadłużona nieruchomość gwiazdy trafi na licytację?
(Eastnews)
d2isemn

Finansowe kłopoty polskiej seksbomby to od jakiegoś czasu gorący temat prasy za oceanem. Jak podają amerykańskie media, Krupa ma problemy finansowe. Jej dom położony w dzielnicy Encino w Los Angeles jest poważnie zadłużony.

Według informacji TMZ, zaległości finansowe Krupy sięgają 725 tysięcy dolarów (ok. 2 mln złotych). To więcej niż cena, za którą gwiazda nabyła nieruchomość w 2004 roku. Zadłużony dom kosztował wówczas 670 tysięcy dolarów.

Sytuacja Joanny Krupy jest na tyle poważna, że posiadłość najprawdopodobniej zostanie zlicytowana. Ona sama nie przejmuje się jednak doniesieniami mediów. W odpowiedzi na ostatnie rewelacje dotyczące jej długów napisała na Twitterze:
"Uwielbiam takie historie. Nie sądzę, bym dzisiaj miała opuścić dom, strasznie pada."

d2isemn

Uwielbiam takie historie. Nie sądzę, bym dzisiaj miała opuścić dom, strasznie pada Jakkolwiek gwiazda stara się bagatelizować prasowe doniesienia, faktem jest, że ma ostatnio trudny czas. Zwłaszcza pod względem zawodowym. Niedawno pojawiły się pogłoski na temat końca jej udziału w reality show "Real Housewives of Miami".

Na dodatek ponętna modelka nie ma też w najbliższym czasie żadnych projektów w polskiej telewizji. Wygląda więc na to, że widzów czeka rozłąka z Joanna Krupą. Zapewne to jednak modelka, a konkretniej jej budżet, zniesie tę przerwę gorzej.

 (fot. mwmedia)
((fot. mwmedia))
d2isemn

Podziel się opinią

Share
d2isemn
d2isemn