Janowska oburzona manipulacją TVP: "Nie mam zamiaru milczeć. Oszuści, kłamcy"

To już koniec programu "Jaka to melodia?". Telewizja Polska jednak nie szczędzi uszczypliwości Janowskiemu i jego partnerce. Żona dziennikarza postanowiła odpowiedzieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski z żoną
Robert Janowski z żoną (East News)
WP

Sprawa związana z programem "Jaka to melodia?" ciągnie się już od kilku miesięcy. Telewizja Polska jakiś czas temu chciała zmienić formułę programu, prowadzącego i wystrój. Wówczas fani teleturnieju zaczęli protestować i pisać petycje, że nie wyobrażają sobie show bez Roberta Janowskiego.

WP

Od kilku tygodni sprawa znowu jest na świeczniku. Robert Janowski nie będzie już prowadzącym. Nie wiadomo też, czy będzie kontynuacja show "Jaka to melodia?". Janowski głośno zaczął mówić, że TVP zachowuje się nie w porządku, a on o wszystkim dowiaduje się z sieci.

Telewizja Polska zareagowała, choć nie bezpośrednio. W jednym z ostatnich wydań "Wiadomości" stacja przypomniała problemy z prawem Moniki Janowskiej. Dziennikarze "Super Expressu" w 2013 roku napisali o kłopotach partnerki Roberta Janowskiego i żony Mirosława Drzewieckiego, Janiny z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Kobiety zostały oskarżone o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie. Zarzuty ostatecznie wycofano.

WP

"Raz już milczałam. Klasę mi się pokazywać chciało. Tym razem nie mam zamiaru!!! se.pl, TVP1 - oficjalna strona, tvp.info i Wiadomości TVP - MANIPULANCI!!! KŁAMCY!!! OSZUŚCI!!!" [piosownia oryginalna] - zaczęła wpis Janowska.

Potem było jeszcze ostrzej.

"TVP1 - oficjalna strona , se.pl - nie wstyd WAM okłamywać Waszych telewidzów i czytelników!!! MANIPULOWAĆ ludźmi, którzy, resztkami sił, ale jednak wciąż WAM wierzą!!! SKANDAL!!! W biały dzień!!! OSZUSTWO bez mrugnięcia okiem!!!" [pisownia oryginalna] - kontynuowała.

WP

Wygląda na to, że to początek wojny między TVP a Janowskimi.

ZOBACZ TAKŻE: Janowski: "Program "Jaka to melodia?" nigdy mi się nie znudzi. To fajna robota!"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP