Trwa ładowanie...

Gwiazda "Hell On Wheels" została żoną astronauty

Share
Gwiazda "Hell On Wheels" została żoną astronauty
d45w34e

Znana z serialu "Hell On Wheels", Dominique McElligott, dołączyła do obsady nowej produkcji stacji ABC "The Astronaut Wives Club".

10-odcinkowy serial powstanie w oparciu o książkę Lily Koppel i przedstawi losy żon astronautów, którzy w latach 60. brali udział w kosmicznym wyścigu między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR.

W obsadzie znalazła się już Odette Annable, która wcieli się w Trudy Cooper, najmłodszą z żon astronautów, również posiadającą licencję pilota. Dominique McElligott sportretuje natomiast Louise Shepard, córkę majordomusa rezydencji państwa Dupont, Longwood Gardens. Jej mąż, Alan, jako jeden z pierwszych Amerykanów znalazł się w kosmosie. Życie Louise ubiegało jedynie na podtrzymaniu wizerunku wzorowej żony. Jednak to tylko ich małżeństwo przetrwało gwiezdne wyścigi. Shepardowie byli ze sobą 53 lata.

Stephanie Savage zrealizuje serial wraz z Joshem Schwartzem, współtwórcą "Plotkary", a także Michaelem Londonem i Lenem Goldsteinem. Reżyseruje Nick Cassavetes.

Oprócz udziału w "Hell On Wheels" McElligott ma na koncie również role w filmach "Moon", "Oświadczyny po irlandzku" oraz "Gliniarz".

d45w34e

Podziel się opinią

Share
d45w34e
d45w34e