Trwa ładowanie...

Edyta Górniak zrezygnuje z udziału w koncercie sylwestrowym? Piosenkarka chce spędzić więcej czasu z Allanem

Do Sylwestra zostało coraz mniej czasu. Stacje telewizyjne robią wszystko, by przekonać największe gwiazdy do udziału w swoich koncertach. Jak zwykle walka toczy się o najgłośniejsze nazwiska. Jednym z nich jest Edyta Górniak. Choć piosenkarka otrzymała kilka propozycji, wiele wskazuje na to, że w tym roku widzowie nie zobaczą jej na scenie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak zrezygnuje z udziału w koncercie sylwestrowym? Piosenkarka chce spędzić więcej czasu z AllanemŹródło: ONS.pl
d19oyyz
d19oyyz

Artystka otrzymała propozycję zaśpiewania na 3 koncertach sylwestrowych. Niestety Górniak wciąż nie podjęła jeszcze decyzji.

- Edyta występowała dla widzów przez osiem lat z rzędu. Ciągle negocjuje warunki finansowe koncertu, ale niewykluczone, że nie zdecyduje się na żaden z nich - powiedział "Party" znajomy piosenkarki.

Piosenkarka obecnie negocjuje warunki finansowe, jednak możliwe, że ostatecznie zrezygnuje z udziału w imprezie sylwestrowej. Ostatnimi czasy Górniak sporo czasu spędzała w Polsce. Odbiło się to na relacjach z synem, który został sam w USA. Edyta obiecała Allanowi, że Boże Narodzenie spędzą razem w Polsce. Być może artystka zechce z nim spędzić również Sylwestra.

d19oyyz

- Jeśli Edyta nie podpisze żadnej umowy, zarezerwuje bilety i poleci z synem prosto na wyspy Bahama, by tam odpocząć - dodał informator magazynu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d19oyyz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19oyyz