Dowbor Katarzyna - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się

Katarzyna Dowbor to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od lat występuje na wizji, dzięki czemu stała się rozpoznawalną twarzą Telewizji Polskiej. W 2011 roku została prowadzącą nowego programu: "Ogrodowa Dowborowa, czyli cztery pory roku w domu i ogrodzie".

Katarzyna Dowbor urodziła się w Toruniu. W 1983 rozpoczęła pracę w TVP i od tamtej pory, z małymi przerwami, utrzymuje się na wizji.

Przez lata pracy dziennikarskiej zrealizowała wiele reportaży i telewizyjnych programów publicystycznych oraz rozrywkowych, m.in. "Krzyżówkę trzynastolatka" czy popularne "Pytanie na śniadanie".

Często wciela się w prowadzącą imprezy kulturalne oraz muzyczne. Wielokrotnie wspomagała również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W połowie marca 2011 na antenę TVP2 wszedł jej nowy program "Ogrodowa Dowborowa, czyli cztery pory roku w domu i ogrodzie", w którym Katarzyna Dowbor realizuje swoją pasję, czyli projektowanie domów i ogrodów.

- Będzie to program o tym, co robić w ogrodzie, jak urządzić dom, jak pozbyć się kretów czy mchu. Pierwszy odcinek będzie pokazywał mój ogród i mój dom, ponieważ chcę pokazać widzom, że wiem o czym mówię. Będziemy jeździć po całej Polsce z ekipą fachowców. Cieszę się, że mam program, który pokazuje moją pasję - tak zapowiadała program Katarzyna Dowbor w "Fakcie".

Katarzyna Dowbor ma nastoletnią córkę Marysię oraz dorosłego syna Macieja Dowbora, który poszedł w ślady sławnej mamy i również związał swoją pracę z telewizją.

Data urodzenia

07.03.1959