Courtney Love zaatakowana w Paryżu

Courtney Love zaatakowana w Paryżu

26.06.2015 19:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Courtney Love trafiła w środek walki między paryskimi taksówkarzami a kierowcami Ubera.

Amerykańska wokalistka twierdzi, że została zakładniczką podczas konfliktu pomiędzy taksówkarzami a kierowcami Ubera w Paryżu.

- Zatrzymali naszego kierowcę, auto zaatakowali metalowymi pałkami - napisała na Instagramie Courtney Love. - To naprawdę jest Francja? Bezpieczniej jest w Bagdadzie. Panie prezydencie Francois Hollande, gdzie do cholery jest policja? We Francji jest legalne atakowanie turystów?

Ostatecznie wokalistka została uratowana przez dwóch motocyklistów. Zdjęcie zniszczonego samochodu oraz samej Courtney Love w otoczeniu zadowolonych oswobodzicieli można zobaczyć na Instagramie gwiazdy.

Jedyna solowa płyta Courtney Love to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Na początku maja 2014 roku artystka wydała podwójny singel "You Know My Name"/ "Wedding Day", a na początku tego roku wystąpiła we współczesnej operze "Kansas City Choir Boy".

Artystka niedawno potwierdziła udział w filmie Jamesa Franco, "The Long Home". Na koncie ma już kilka ról. Ostatnio wystąpiła w serialach "Synowie anarchii", "Imperium" i "Zemsta". Największe uznanie przyniosła jej kreacja Althei w dramacie "Skandalista Larry Flynt" Miloša Formana (Złoty Glob).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także