"Chłopaki do wzięcia": "Czekam na miłość..." 5. odcinek serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Chłopaki do wzięcia": "Czekam na miłość..." 5. odcinek serialu
(polsat play)

W najnowszym odcinku „Chłopaków do wzięcia” kolega Bandziorka Maciek opowie o swoim życiu i kobietach. Odsiadujący wyrok grabarz Bogdan wciąż będzie marzyć o swojej ukochanej Ani, a Adam rozpocznie poszukiwania dziewczyny w Internecie. Tym razem stawia na cudzoziemki.

Po kolejnej wizycie w urzędzie do Jarka dociera fakt, że jedynym sposobem na zdobycie mieszkania jest znalezienie dziewczyny w własnym „M”. Jaka powinna być ta jedyna?

Brunetka, dobra, szczera, uczciwa, na stały związek – wylicza. – Czekam na miłość, na swoje słodkie pocałunki– dodaje.

Królewicza poszukuje też mama Jarka – pani Aniela.

Maciek do swojej sytuacji podchodzi ze zdecydowanie mniejszym optymizmem.

Moje życie, to tak po prostu mówiąc, jest bardzo marne. Żyję bo żyję, no po prostu żyję dniem. (…) Nie raz chodzą mi myśli po głowie, żeby sobie życie odebrać – zwierza się przed kamerą.

Aktywne poszukiwania kobiety marzeń rozpocznie Ryszard. W asyście mamy wykona kilka telefonów. Czyj głos usłyszy w słuchawce? Czy uda mu się umówić na spotkanie?
Emisja już w najbliższą niedzielę (3 listopada), o godzinie 21.30 w Polsat Play.

(fot. polsat play)
Podziel się
(fot. polsat play)
Podziel się

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas! Teleshow.pl na Facebooku

W tym temacie: "Chłopaki do wzięcia": Losy kawalerów z polskiej prowincji wielkim hitem! /a>"Chłopaki do wzięcia": Losy kawalerów z polskiej prowincji wielkim hitem! /a>[

Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.