"Chłopaki do wzięcia": Co spotka bohaterów w najbliższym odcinku?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Chłopaki do wzięcia": Co spotka bohaterów w najbliższym odcinku?
(POLSAT)

Przed nami 8. odcinek "Chłopaków do wzięcia", który zobaczymy już w niedzielę (24 listopada), a w nim długo wyczekiwana kobieta pojawi się wreszcie Andrzejowi na horyzoncie. Uczuciu gorąco będzie kibicować pan Stasio, nie ustając przy tym w poszukiwaniach narzeczonej dla siebie. Bliźniacy z Malborka przejdą od słów do rękoczynów, a Ryszard...

Ryszarda, "tego drania", zaskoczą służby mundurowe.

- Chodziłem sobie po domu i w pewnym momencie patrzę na podwórku widzę policjanta. No to szok taki z deka, no bo nie myślałem sobie, że tak rano w ogóle mogą przyjechać do mnie. (...) Wziąłem dowód, telefon i ząbki, z mamą się pożegnałem, bo wiedziałem, że jak już tam pojadę to już nie wrócę - opowiada.

Rozżalony na kobiety Jarek - ogrodnik zajmie się rozwijaniem kulinarnej pasji, a Jacek z Nieporętu opowie o swojej kilkuletniej tułaczce. Natomiast sprzeczka między Adamem i Alexem niczym bomba niemal eksploduje. Posypią się też ostre słowa:

- Mnie się jedno nie podoba. Bo ty świrujesz do każdej dziewczyny na komunikatorze i każda mówi, że cię kocha. Tak nie może być Adam! Musisz mi jedną odstąpić, ty się zachowujesz, jak po prostu damska lub męska dzi**a!

Kim jest miłość Andrzeja i czy uczucie przetrwa? Jakie plany na przyszłość ma Adam z Malborka? O jakie kobiety, jego zdaniem biją się w Polsce mężczyźni? Co dręczy Jacka z okolic Nieporętu?

Emisja premierowego odcinka już w najbliższą niedzielę (24 listopada), o godzinie 21.30 w Polsat Play.

(fot. POLSAT)
Podziel się
(fot. POLSAT)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.