Discovery Channel
Rozrywka
25-02-2014 (11:49)

Bohater programu "Dorwać Komandosa" w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bohater programu "Dorwać Komandosa" w Polsce

W jednym z odcinków Lambert stara się uciec funkcjonariuszom polskiej Straży Granicznej, którzy - wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt - od helikoptera, kamer termowizyjnych i quadów po psy tropiące i konie, będą starali się udowodnić komandosowi, że są w stanie go schwytać. Zdjęcia do polskiego odcinka programu "Dorwać komandosa" były kręcone w Bieszczadach, na polsko-ukraińskim pograniczu. W obławie brali udział funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Stuposianach i w Czarnej Górze. Kto okaże się górą w tym fascynującym pojedynku?

- Straż Graniczna to prawdziwi zawodowcy -jedni - z najlepszych na świecie - mówi Joel Lambert. - Napsuli mi sporo krwi, ucieczka przed nimi był jednym z najtrudniejszych wyzwań, przed jakimi stanąłem w czasie zdjęć do programu "Dorwać komandosa". Wy Polacy powinniście być naprawdę dumni z tego, jak świetną robotę wykonują - przekonuje Lambert.

25 lutego Joel Lambert pojawił się na organizowanej przez Discovery Networks konferencji prasowej, w czasie której dojdzie do specjalnego pokazu najlepszych fragmentów programu "Dorwać komandosa". Zdjęcia do pozostałych odcinków programu były kręcone w różnorodnych lokacjach na całym świecie, m.in. w USA, Panamie, RPA czy Korei Południowej. Czy Joel Lambert udowodni, że zaledwie jeden, znakomicie wyszkolony człowiek jest w stanie wywieść w pole cały oddział zawodowców?

Emisja programu "Dorwać komandosa" w Polsce odbędzie się w każdy poniedziałek od 24 lutego 2014 r., o godz. 22.00 na Discovery Channel. Emisja polskiego odcinka programu odbędzie się 17 marca 2014 r., o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.