"997 Fajbusiewicz na tropie": Morderca z Kartuz - odc.8. w Polsat Play

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"997 Fajbusiewicz na tropie": Morderca z Kartuz - odc.8. w Polsat Play
(polsat play)

W 8. odcinku programu "997-Fajbusiewicz na tropie" Michał Fajbusiewicz przedstawi kulisy zbrodni popełnionych przez najgroźniejszych przestępców na tzw. top liście policji. Zaprezentuje sylwetki: Jurija Zatkhey i Marcina Kropidłowskiego ps. „Kropa”.

Marcin Kropidłowski ps. „Kropa” poszukiwany jest w sprawie zabójstwa właściciela hurtowni jaj pod Kartuzami. Niestety do dziś nie udało się go ująć. Co było motywem morderstwa? Jak do niego doszło? I co miał z nim wspólnego członek dalszej rodziny ofiary?

Z kolei Jurij Zatkhey w policyjnych archiwach znajduje się za sprawą wyjątkowo brutalnych napadów na hurtownię części samochodowych oraz inne firmy. Zastraszeni biznesmeni nie od razu zgłaszali się na policję. Ostatecznie do dzisiaj skazano tylko dwie osoby z bandy Jurija. Pozostali o nieustalonych personaliach oraz on sam wciąż są na wolności. Jak brutalne były to napady pokaże przygotowana przez prowadzącego inscenizacja zdarzeń.

W programie Michał Fajbusiewicz poruszy również sprawę tajemniczego zniknięcia Małgorzaty Klechniowskiej z Gdyni. Policja nie ma wątpliwości, że poszukiwaną zamordowano. Jednak ciała zaginionej do dzisiaj nie odnaleziono. Co tak naprawdę się wydarzyło?

Emisja premierowego odcinka już w najbliższy czwartek (21 listopada), o godz. 21.30 w Polsat Play.

(fot. polsat play)
Podziel się
(fot. polsat play)
Podziel się

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas! Teleshow.pl na Facebooku

W tym temacie: "Magazyn kryminalny 997": Mordercy na planie programu!

[

Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.