wp
20-08-2012 (16:58)

"Ukryta miłość" zastąpi "Zakazane uczucie"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ukryta miłość" zastąpi "Zakazane uczucie"

23 sierpnia widzowie TV4 będą mogli zobaczyć ostatni odcinek meksykańskiej telenoweli "Zakazane uczucie" **. Produkcję zastąpi nowy serial ** "Ukryta miłość" ** (org. "Un refugio para el Amor"). Jak zakończy się ** "Zakazane uczucie" ** i co wydarzy się w pierwszych odcinkach ** "Ukrytej miłości" ?

W finale "Zakazanego uczucia" Cynthia mówi mężowi, ze nie da mu rozwodu. Gustavo oświadcza jej, że nie potrzebuje jej zgody. Prezentuje jej dokumenty, które potwierdzają, że nie są już małżeństwem. Duran otrzymuje prawo do opieki nad Mary. Cynthia pragnie zemścić się na Anie Pauli. Zamierza zabić Miguela. W celi brat Any Pauli jest gnębiony przez innych więźniów. Cynthia błaga Bruna, by pomógł jej wydostać się z więzienia. Adwokat twierdzi, że ucieczka z więzienia jest niemożliwa. Rogelio informuje Anę Paulę, że sytuacja jej brata w więzieniu jest bardzo zła i potrzebuje on ochrony. Vanesa zamierza uniemożliwić siostrze przejęcie majątku. Ana Paula zwierza się Rosaurze, że nadal kocha Rogelia. Cynthia mówi bratu, że miała rację, podejrzewając Bruna o oszustwa finansowe.

wp

Tydzień później, 27 sierpnia, swoją premierę będzie miała telenowela "Ukryta miłość" . W pierwszym odcinku Galdino wyjaśnia Aquilesowi, że susza zniszczyła jego plantację i nie ma za co wykupić swojej hipoteki. Rodrigo i Patricio przyjeżdżają do miasteczka. Chcą wybrać się na wspinaczkę skalną. Miejscowa czarownica Sabina wróży Galdino. Mówi mężczyźnie, iż czeka go nieszczęście. Wkrótce Galdino wyznaje żonie, że jest zadłużony u Aquillesa. Procopio podkłada ogień pod ich plantację. Widząc to mężczyzna dostaje ataku serca. Podczas wspinaczki w górach Patricio ulega wypadkowi. Patricio spada i łamie kręgosłup. Galdino umiera. Rodrigo informuje ojca o wypadku brata. Aquiles uświadamia Paz, że teraz ona będzie musiała spłacić długi męża. Rozgoryczona Luciana wpada w gniew. Tuż przed wyjściem ze szpitala Aquiles oświadcza zebranym, że ostatnią wolą Galdino było to, aby Luciana została jego żoną. Dziewczyna nie może w to uwierzyć. Aquiles
proponuje, że jeśli zostanie jego żoną, umorzy wszystkie długi jej rodziny. Gdy Luciana odmawia, obwieszcza, że przejmuje ich dom.

Polub WP Teleshow
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp