"Taniec z gwiazdami": Tatiana Okupnik zostanie nowa prowadzącą?

teleshow.WP | aktualizacja 2016-01-07 (15:28) 7 miesięcy 24 dni 9 godzin i 54 minuty temu | 0 opinii
"Taniec z gwiazdami": Tatiana Okupnik zostanie nowa prowadzącą?

Ta wieść na pewno ostudzi entuzjazm fanów Tatiany Okupnik, którzy już zacierali ręce na wieść, że będą mogli zobaczysz swoją idolkę w roli prowadzącej popularnego tanecznego show. Na drodze do nowego wyzwania zawodowego Tatiany może stanąć jej mąż, który nie jest zachwycony tą propozycją.Piosenkarka i jej mąż Michał Micielski na stałe mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Okupnik niewiele mówi na jego temat, ale pewne jest, że partner gwiazdy jest menadżerem Marcina Gortata. Jakiś czas temu para przechodziła poważny kryzys małżeński, który jednak udało się zażegnać. Micielski najwyraźniej martwi się, że nowe zawodowe wyzwanie wokalistki może znów popsuć ich stosunki?

- Tatiana dostała propozycję od producentów "Tańca z gwiazdami". Widzą ją w roli nowej prowadzącej za Annę Głogowską, której podziękowano za współpracę - powiedział redakcji "Faktu" znajomy piosenkarki.

(fot. AKPA)


Artystka ma już doświadczenie w prowadzeniu telewizyjnych show. Kilka lat temu była gospodynią programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", więc dla producentów hitu Polsatu jest idealną kandydatką. Co więcej, Okupnik brała udział w "Tańcu z gwiazdami", więc poznała już kulisy programu. Jednak, te plany nie podobają się Micielskiemu.

- Michał nie chce nawet o tym słyszeć, bo to oznaczałoby, że znów zostawiłaby go na kilka miesięcy i wróciła do Polski. Dobrze im się żyje w USA, a Michał ceni sobie stabilizację. Tatiana jest w kropce, bo wciąż zależy jej na karierze, ale nie chce narażać związku na kolejny kryzys - wyznał informator tabloidu.

Jak sadzicie, artystka postawi na miłość czy karierę?

(fot. AKPA)


oceń
tak 1 100%
nie 0 0%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!