Nowości na HISTORY: Seriale "Starożytni Kosmici" i "Ludzie Gór"

history | aktualizacja 2013-08-27 (15:50) 3 lata 3 dni 1 godzinę i 5 minut temu | 0 opinii

Jesienią kanał HISTORY zaprasza na kolejny sezon serialu "Ludzie gór" oraz "Starożytni Kosmici". Kiedy premiera?Jesienią kanał HISTORY zaprasza na kolejny sezon serialu „Ludzie gór” oraz "Starożytni Kosmici". Kiedy premiera?

W drugiej serii bohaterów „Ludzi gór” na HISTORY czekają jeszcze większe wyzwania. Do znanych nam już Toma Oara, Marty’ego Melerotto i Eustace’a Conwaya dołączają nowi spece od przetrwania w trudnych warunkach. Wśród nich jest Rich Lewis, doświadczony łowca pum usiłujący wytropić zwłaszcza jedną, która zabiła jego najlepszego psa. George Michaud to z kolei traper pasjonujący się indiańskimi technikami łowieckimi, a Charlie Tucker to nowicjusz, który rzucił jedyną znaną sobie dotąd pracę, żeby w lasach północnego Maine spełnić marzenie o życiu z łowienia zwierząt futerkowych. Prastare umiejętności i instynktowna więź z dziką przyrodą pomagają im wszystkim wieść wybrane przez siebie życie pośród najsurowszych i najbardziej bezlitosnych krajobrazów Ameryki.
Premiera pierwszego odcinka we wtorek, 17 września o godz. 22:00.

„Starożytni kosmici” na HISTORY opowiadają o najbardziej wiarygodnych dowodach obecności kosmitów na Ziemi w ciągu ostatnich 75 milionów lat: od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, aż po zjawiska obserwowane współcześnie na niebie nad pustynią na zachodzie USA; od naskalnych rysunków dziwnych istot, przez przypominającą asfalt substancję znalezioną w egipskiej piramidzie i zawierającą szczątki niezidentyfikowanych stworzeń, po mające miejsce w USA zbiorowe obserwacje UFO.
Premiera 26 sierpnia o godzinie 20:00.

(fot. history)


(fot. history)


Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku

W tym temacie: Nowości na CI POLSAT: "Rodzinne zabijanie" oraz "Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią"! Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?!
Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie
Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia?
Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku