"Nagi instynkt przetrwania": na golasa w dziczy!

Discovery Channel | aktualizacja 2013-08-02 (15:22) 3 lata 24 dni 15 godzin i 12 minut temu | 2 opinie

Próba przeżycia w dziczy, nawet z odpowiednim ekwipunkiem, nie należy do łatwych zadań. Zwłaszcza, jeżeli trafia się do miejsca, w którym panują naprawdę ekstremalne warunki. Bohaterowie programu „Nagi instynkt przetrwania” dostają się na trzy tygodnie w jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na Ziemi.Próba przeżycia w dziczy, nawet z odpowiednim ekwipunkiem, nie należy do łatwych zadań. Zwłaszcza, jeżeli trafia się do miejsca, w którym panują naprawdę ekstremalne warunki. Bohaterowie programu "Nagi instynkt przetrwania" dostają się na trzy tygodnie w jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na Ziemi.

Są pozbawieni jedzenia, picia, a nawet ubrania! Jedyną pociechą jest dla nich towarzystwo drugiej, nieznanej im osoby. Czy uda im się przeżyć 21 dni w tak trudnym środowisku?

"Nagi instynkt przetrwania" to nowe podejście do tematyki survivalu. W każdym odcinku dwie, zupełnie nieznane sobie osoby, spróbują przetrwać przez trzy tygodnie w różnych ekstremalnych miejscach naszego globu, takich jak Tanzania, Kostaryka czy wyspa Borneo. Skazani są niemal wyłącznie na własny spryt, odwagę oraz wzajemna pomoc, gdyż ze "świata cywilizacji" mogą zabrać wyłącznie jeden przedmiot. Dzielni poszukiwacze przygód po szybkim zapoznaniu się z miejscem, sobą i środowiskiem muszą zacząć działać i podejmować właściwe decyzje. W przeciwnym razie, 21 dni spędzonych w zupełnej głuszy stanie się dla nich największym życiowym koszmarem.

Czy bohaterowie "Nagiego instynktu przetrwania" przeżyją zdani wyłącznie na własne umiejętności? Jakim cudem uda im się wytrzymać przez 3 tygodnie w straszliwym, ziemskim piekle? Które techniki survivalowe uda im się zastosować? Oni nie robią tego dla pieniędzy. Dla śmiałków nagrodą za przetrwanie jest wyłącznie osobista duma. Program "Nagi instynkt przetrwania" to niezwykły zapis przeżyć dwójki nieznanych sobie osób, rozpoczynających grę, w której stawką są ich własne życia.

Premiera programu "Nagi instynkt przetrwania" w czwartek, 22 sierpnia 2013r., o godz. 22.00 i 23.00 na Discovery Channel.

(fot. Discovery Channel)


(fot. Discovery Channel)
2
oceń
tak 10 90.91%
nie 1 9.09%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

5
2
~olo 2013-08-10 (02:50) 3 lata 17 dni 3 godziny i 44 minuty temu

Taki "big brother" ciekawe czy będzie bara bara :)

odpowiedz

5
4
~survival 2013-08-03 (12:10) 3 lata 23 dni 18 godzin i 24 minuty temu

21 dni bez jedzenia to nic wielkiego. Dla mnie to bylaby ciekawa zabawa.

odpowiedz