Mecz Polska - Norwegia pobił rekord oglądalności!

teleshow.WP | aktualizacja 2016-01-26 (15:08) 6 miesięcy 29 dni 13 godzin i 30 minut temu | 0 opinii
Mecz Polska  - Norwegia pobił rekord oglądalności!

Rekord oglądalności pobity! Telewidzów przyciągają najbardziej mecze polskiej reprezentacji piłki ręcznej. Hitem transmisji Mistrzostw Europy było spotkanie Polska-Norwegia, które śledziło 6 milionów odbiorców.Mecz Polska - Norwegia zgromadziła jak dotąd największą widownię przed telewizorami. Sobotnie sportowe zmagania oglądało łącznie 6 milionów kibiców na Polsacie i Polsacie Sport. Nasza reprezentacja przegrała z Norwegami wynikiem 28:30.

Spotkanie Polski z Białorusią śledziło średnio 5,7 mln widzów. Nasza drużyna w tym meczu pokonała Białoruś w 32:27. Pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej Polacy rozegrali z Serbią pokonując ją 29:28, a oglądało go w Polsacie i Polsacie Sport średnio 5,3 mln odbiorców. W kolejnym spotkaniu nasza reprezentacja pokonała Macedonię 24:23, co zobaczyło średnio 5,5 mln kibiców. W trzecim meczu Polska wygrała z Francją 31:25. Spotkanie to miało średnio ponad 5,8 mln widzów i był to drugi najlepszy wynik podczas ME.

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej Polacy zagrają z Chorwacją w środę, 27 stycznia. Mecz transmitowany będzie w Polsacie i Polsacie Sport od godz. 20.00.

Zmagania innych dużych podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn można oglądać na Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Zobacz także: #dziejesienazywo: na turnieju w Polsce jest piękna atmosferaoceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!