MTV Cribs i Kardashianowie powracają

wirtualnemedia.pl | aktualizacja 2010-02-10 (12:41) 6 lat 6 miesięcy 16 dni 21 godzin i 24 minuty temu | 0 opinii

Poznaj atrakcje MTV i VH1 na przyszły sezonNowy sezon "MTV Cribs", V seria "Włatców Móch" oraz reality show "Uparta jak Brooke" - to niektóre z atrakcji MTV i VH1 na przyszły sezon. Nowa ramówka obu stacji wystartuje we wrześniu.

Wśród nowości, jakie pojawią się na antenie MTV Polska, znajdzie się trzeci sezon "MTV Cribs" - programu, w którym gwiazdy pokazują, jak mieszkają. Wśród bohaterów formatu będą m.in. Piotr Rubik, Kora, Jakub Tolak, Krzysztof Skiba, Przemysław Saleta czy Roger Guerreiro. Premierowe programy to również m.in. "Licealne ciąże" - dokument, którego bohaterkami są nastolatki w ciąży, "Teen Cribs", w którym najbogatsze amerykańskie nastolatki pokazują swoje pokoje, czy "Królowe krzyku", gdzie dziesięć kandydatek staje do castingu, który wyłoni bohaterkę horroru "Piła VI". W listopadzie stacja pokaże na żywo ceremonię wręczenia MTV Europe Music Awards 2009. Dla fanów kreskówek, kanał przygotował VI serię "Włatców Móch".

Z kolei MTVNHD zaprezentuje relacje z europejskich festiwali muzycznych takich jak Benicassim, Oxegen, Exit czy Rock Am Ring z udziałem gwiazd rocka i popu, takich jak Placebo, The Killers, Lily Allen, Kings of Leon, Blur, Limp Bizkit czy Razorlight.

Jesień w VH1 Polska pojawią się druga seria reality show "Uparta jak Brooke", poświęconego córce Hulka Hogana oraz programy "Kardashianowie" (dokumentujący losy skandalistki Kim Kardashian) i "Zakochaj się w Tili Tequili".

mmalik

oceń
tak 1 100%
nie 0 0%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!