"Ekipa z Warszawy" razem na imprezie z "Ekipą z Newcastle"

MTV | aktualizacja 2013-10-23 (19:10) 2 lata 10 miesięcy 7 dni 5 godzin i 19 minut temu | 3 opinie

To będzie jedyne i niepowtarzalne wydarzenie! Po raz pierwszy w historii dwie ekipy znane z reality show emitowanych na kanale MTV spotkają się oko w oko.To będzie jedyne i niepowtarzalne wydarzenie! Po raz pierwszy w historii dwie ekipy znane z reality show emitowanych na kanale MTV spotkają się oko w oko.

Już 30 października w Warszawie pojawi się "Ekipa z Newcastle", która odwiedzi uczestników "Warsaw Shore". Wszyscy pokażą się też na gali MTV EMA Pre-Party w SohoFactory, gdzie zagrają polscy artyści nominowani do nagród MTV EMA 2013.

Wyczyny "Ekipy z New Jersey" to nic w porównaniu z tym, co pokazała światu "Ekipa z Newcastle". Nieodłącznym elementem ich przygód były kłótnie, konflikty, zazdrość i wiele szalonych imprez. Widzowie programu nieraz byli świadkami niezobowiązujących, jednonocnych romansów, ale też narodzin poważnych związków. Temperatura w domu w Newcastle z sezonu na sezon jest coraz wyższa.

Teraz przyszedł czas na Polaków. Już 10 listopada na kanale MTV pojawi się "Ekipa z Warszawy", którą tworzą Ania, Ania Mała, Ewelina, Eliza, Paweł, Trybson, Mariusz i Wojtek. Co ich łączy? Wszyscy uwielbiają dobre imprezy do białego rana, bez których nie wyobrażają sobie życia. Uczestnicy zapowiadają, że zawojują stolicę i pokażą, co to znaczy melanż.

30 października obie ekipy spotkają się w warszawskiej SohoFactory, gdzie odbędzie się gala MTV EMA Pre-Party. Z pewnością pokażą oni wszystkim zebranym, jak wygląda dobra zabawa! Podczas imprezy zagrają polscy nominowani do nagrody Najlepszego Polskiego Artysty MTV. O statuetkę walczyć będą: Kamil Bednarek, Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło, Margaret i Donatan. Jako gość specjalny wystąpi brytyjski muzyk Dizzee Rascal, który ma na swoim koncie wiele hitów m.in. "Bonkers" czy najnowszy "Goin' Crazy" z Robbiem Williamsem.

(fot. MTV)
3
oceń
tak 4 28.57%
nie 10 71.43%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~party 2014-04-03 (00:25) 2 lata 4 miesiące 28 dni i 4 minuty temu

Ciekawe jak im to wyszło. Może kiedyś powtórzą i to w Warszawie. Jak coś to fajnie by było ich spotkać w Klubo na Czackiego. Tam są fajne klimaty na imprezki i zawsze dobry klimat. Do tego wystarczy pokazać aplikację Klubo zainstalowaną na smartfonie a dostanie się darmowego drinka w barze :)

odpowiedz

2
0
~oglądalność ZERO 2013-11-13 (20:32) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 3 godziny i 57 minut temu

NIKT TEGO BADZIEWIA NIE OGLĄDA.

odpowiedz

0
13
~MTV 2013-11-12 (15:08) 2 lata 9 miesięcy 18 dni 9 godzin i 21 minut temu

Słyszałeś o programie EKIPA Z WARSZAWY "WARSAW SHORE"? Teraz możesz oglądać NA ŻYWO transmisję z każdego pokoju.Zobacz LIVE zrobiło się naprawdę OSTRO! http://bit.ly/16Yt8fz .

odpowiedz