"Chłopaki do wzięcia": "Czekam na miłość..." 5. odcinek serialu

polsat play | aktualizacja 2013-10-30 (15:06) 2 lata 9 miesięcy 26 dni 3 godziny i 28 minut temu | 1 opinia

W najnowszym odcinku "Chłopaków do wzięcia" kolega Bandziorka Maciek opowie o swoim życiu i kobietach. Odsiadujący wyrok grabarz Bogdan wciąż będzie marzyć o swojej ukochanej Ani, a Adam rozpocznie poszukiwania dziewczyny w Internecie. Tym razem stawia na cudzoziemki.W najnowszym odcinku „Chłopaków do wzięcia” kolega Bandziorka Maciek opowie o swoim życiu i kobietach. Odsiadujący wyrok grabarz Bogdan wciąż będzie marzyć o swojej ukochanej Ani, a Adam rozpocznie poszukiwania dziewczyny w Internecie. Tym razem stawia na cudzoziemki.

Po kolejnej wizycie w urzędzie do Jarka dociera fakt, że jedynym sposobem na zdobycie mieszkania jest znalezienie dziewczyny w własnym „M”. Jaka powinna być ta jedyna?

Brunetka, dobra, szczera, uczciwa, na stały związek – wylicza. – Czekam na miłość, na swoje słodkie pocałunki – dodaje.

Królewicza poszukuje też mama Jarka – pani Aniela.

Maciek do swojej sytuacji podchodzi ze zdecydowanie mniejszym optymizmem.

Moje życie, to tak po prostu mówiąc, jest bardzo marne. Żyję bo żyję, no po prostu żyję dniem. (…) Nie raz chodzą mi myśli po głowie, żeby sobie życie odebrać – zwierza się przed kamerą.

Aktywne poszukiwania kobiety marzeń rozpocznie Ryszard. W asyście mamy wykona kilka telefonów. Czyj głos usłyszy w słuchawce? Czy uda mu się umówić na spotkanie?
Emisja już w najbliższą niedzielę (3 listopada), o godzinie 21.30 w Polsat Play.

(fot. polsat play)


(fot. polsat play)


Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku

W tym temacie: "Chłopaki do wzięcia": Losy kawalerów z polskiej prowincji wielkim hitem! /a>

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?!
Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie
Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia?
Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później
1
oceń
tak 2 100%
nie 0 0%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Kermit 2013-11-05 (15:37) 2 lata 9 miesięcy 20 dni 2 godziny i 57 minut temu

Ten serial gdzie życie daje scenariusz jest przerysowany, a mógłby naprawdę pokazać ciekawe zjawisko. Powiem prosto - Ci Panowie nigdy nie znajdą sobie kobiet! To tak jakby były "Dziewczyny do wzięcia": 1. Jola lat 25 aktualnie w więzieniu jeszcze przez 3 lata za zasztyletowanie partnera. Sznyty na przedramionach są już tylko wspomnieniem po przednim facecie. 2. Kasia lat 23 z wyrazem ciała i mowy jak po psychotropach. Jej wyraz twarzy jest zupełnie bez emocji. Mówi że nie lubi dzieci. 3. Marta lat 35, rozrywka to jej żywioł, przepuszcza na to każdy pieniądz, szuka kompana do ciągłego melanżu. Podkreśla że lubi dobrze wypić, wypalić i się zabawić. Jej wadą jest brak prawej górnej jedynki, za to ma przerwę na papierosa. To coś takiego, ten serial. Jeśli jesteś facetem to którą z powyższych wybierasz?

odpowiedz