"997 Fajbusiewicz na tropie": Morderca z Kartuz - odc.8. w Polsat Play

polsat play | aktualizacja 2013-11-21 (15:35) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 13 godzin i 58 minut temu | 0 opinii

W 8. odcinku programu "997-Fajbusiewicz na tropie" Michał Fajbusiewicz przedstawi kulisy zbrodni popełnionych przez najgroźniejszych przestępców na tzw. top liście policji. Zaprezentuje sylwetki: Jurija Zatkhey i Marcina Kropidłowskiego ps. "Kropa".W 8. odcinku programu "997-Fajbusiewicz na tropie" Michał Fajbusiewicz przedstawi kulisy zbrodni popełnionych przez najgroźniejszych przestępców na tzw. top liście policji. Zaprezentuje sylwetki: Jurija Zatkhey i Marcina Kropidłowskiego ps. „Kropa”.

Marcin Kropidłowski ps. „Kropa” poszukiwany jest w sprawie zabójstwa właściciela hurtowni jaj pod Kartuzami. Niestety do dziś nie udało się go ująć. Co było motywem morderstwa? Jak do niego doszło? I co miał z nim wspólnego członek dalszej rodziny ofiary?

Z kolei Jurij Zatkhey w policyjnych archiwach znajduje się za sprawą wyjątkowo brutalnych napadów na hurtownię części samochodowych oraz inne firmy. Zastraszeni biznesmeni nie od razu zgłaszali się na policję. Ostatecznie do dzisiaj skazano tylko dwie osoby z bandy Jurija. Pozostali o nieustalonych personaliach oraz on sam wciąż są na wolności. Jak brutalne były to napady pokaże przygotowana przez prowadzącego inscenizacja zdarzeń.

W programie Michał Fajbusiewicz poruszy również sprawę tajemniczego zniknięcia Małgorzaty Klechniowskiej z Gdyni. Policja nie ma wątpliwości, że poszukiwaną zamordowano. Jednak ciała zaginionej do dzisiaj nie odnaleziono. Co tak naprawdę się wydarzyło?

Emisja premierowego odcinka już w najbliższy czwartek (21 listopada), o godz. 21.30 w Polsat Play.

(fot. polsat play)


(fot. polsat play)


Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku

W tym temacie: "Magazyn kryminalny 997": Mordercy na planie programu!

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?!
Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie
Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia?
Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później
oceń
tak 1 100%
nie 0 0%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!