"Taniec z gwiazdami": Dawid Podsiadło wystąpi w programie? Muzyk nie zaprzecza

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(ONS.pl)

Dawid Podsiadło to przykład artysty, który sprawia, że młoda polska muzyka alternatywna staje się coraz bardziej popularna. Jego dwa solowe albumy, "Comfort and Happiness" i "Annoyance and Disappointment", cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy.

"Taniec z gwiazdami" natomiast od początku istnienia prezentuje całą plejadę wielkich nazwisk: od aktorów, przez muzyków po sportowców. Nieraz były to postaci zaskakujące lub mniej kojarzone z show-biznesem. Dlatego też pomysł o zaproszeniu Podsiadło mógłby być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o podniesienie oglądalności. Producenci mogą mieć to na uwadze. A co na pytanie, czy nigdy nie wziąłby w takiej produkcji udziału, odpowiedział sam zainteresowany?

- Nie wiem, czy nigdy. Akurat taniec jest dla mnie dość trudną sztuką, której nigdy nie rozumiałem. Podziwiam i absolutnie szanuję talent osób, które w tym uczestniczą, ale nie mam na ten temat żadnego pojęcia - nie umiem oceniać, nie wiem, kto tańczy dobrze, a kto źle. Lubiłem patrzeć, jak np. Ewelina Lisowska radziła sobie w tym programie, chociaż oglądałem tylko jej występy - zdradził w rozmowie z PAP Life.

Jesteście ciekawi, jak Podsiadło poradziłby sobie w tanecznych wyzwaniach?

(fot. ONS.pl)
Podziel się

Zobacz także: #dziejesienazywo: Anna Gacek rozmawia z Dawidem Podsiadło o jego nowej płycie

Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku