wp
14-03-2013 (16:38)

"Spartakus: krew i piach": dwa premierowe odcinki w każdą niedzielę w TV Puls!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Spartakus: krew i piach": dwa premierowe odcinki w każdą niedzielę w TV Puls!

Kolejne dwa premierowe odcinki spektakularnego serialu akcji „Spartakus: krew i piach” TV Puls wyemituje w tę niedzielę, 17 marca, o godz. 21:55 i – następny odcinek – o godz. 23:00 bez cenzury.

W piątym odcinku tej znakomitej produkcji – w niedzielę, 17 marca, o godz. 21:55 – zobaczymy jak niechętni sobie Spartakus i Crixus stają przed próbą pokonania mistrza Theokolesa nazywanego „Cieniem śmierci”. Spartakus próbuje się porozumieć z Crixusem, by łatwiej było pokonać wspólnego wroga, jednak Crixus nie jest tym zainteresowany. W razie wygranej nie chce dzielić się ze Spartakusem późniejszą chwałą. W tym samym czasie Batiatus kontynuuje dochodzenie w sprawie zamachu na swoje życie i krwawo mści się na Ovidiusie oraz jego rodzinie. W konfrontacji z „Cieniem śmierci” Spartakus pokonuje Theokolesa, a Crixus zostaje ciężko ranny w walce.

wp

W szóstej części serialu, którą TV Puls pokaże o godz. 23:00 bez cenzury, zobaczymy jak Barca i Spartakus rozważają na temat swojej przyszłości z dala od Ludus, a ledwo żywy po ciężkiej walce z „Cieniem śmierci” Crixus zapada w śpiączkę. Spartakus kradnie sztylet, który może mu się kiedyś przydać i – wykorzystując swój ostatni triumf – kupuje gladiatorom wino i kobiety. Batiatus dowiaduje się, że syn Ovidiusa wciąż żyje i jest tym faktem bardzo zaniepokojony. Spartakus spotyka się ze swoją ukochaną Surą.

„Spartakus: krew i piach” (Spartacus: Blood and Sand) serial akcji, USA 2010, reż. Michael Hurst, Rick Jacobson, wyst.: Andy Whitfield, John Hannah, Lucy Lawless

niedziela, 17 marca, godz. 21:55 – odcinek 5 niedziela, 17 marca, godz. 23:00 – odcinek 6 (bez cenzury) Dwa premierowe odcinki: w każdą niedzielę, godz. 21:55 i kolejny o godz. 23:00 (bez cenzury) Powtórki premierowych odcinków (oba bez cenzury): w każdą środę, godz. 23:00 i 00:05

Polub WP Teleshow
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.