wp

Siostry w życiu i na ekranie w komedii ''Los numeros''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry w życiu i na ekranie w komedii ''Los numeros''

Już 25 marca do kin wchodzi najnowsza komedia produkcji TVN „ Los numeros **”. W kinie można będzie zobaczyć takie gwiazdy jak ** Leszek Żurek **, ** Tamara Arciuch **, ** Weronika Książkiewicz **, ** Antek Pawlicki ** oraz nowe, świeże twarze: aktorki ** Justynę Schneider ** i ** Joannę Kulig , które zagrają... siostry.

Justyna Schneider debiutuje na dużym ekranie i to od razu główną rolą. Zagra początkującą dziennikarkę Anię, która podkochuje się skrycie w głównym bohaterze Kubie (w tej roli Lesław Żurek). Z kolei jej siostra Joasia zagra jej starszą siostrę - Sylwię, która jest przekonana, że szczęście czeka na nią w Londynie. Za wszelką ceną chce namówić Anię do wspólnej emigracji.

wp

28-letnia Joanna Kulig i 23-letnia Justyna Schneider z wyglądu są do siebie bardzo podobne ale pod względem charakteru to dwa różne temperamenty i żywioły. Nie przeszkadza im to jednak dogadywać się podczas wspólnej pracy na planie czy deskach teatru. Dlaczego jednak siostry noszą inne nazwisko?

Schneider to pseudonim artystyczny i jednocześnie nazwisko prababki sióstr Kulig, który przybrała Justyna. Obie siostry są temperamentne, żywiołowe, wrażliwe i zadziorne, a do tego płynie w nich prawdziwa góralska krew (siostry pochodzą z miejscowości Muszynka w powiecie Nowy Sącz).

Jak wypadły w komedii „Los numeros” – można będzie się przekonać już 25 marca.

wp

Do wygrania m.in. wycieczki zagraniczne oraz wejścia VIP na premierę filmu.

facebook.com/losnumeros

** [

Podziel się
wp

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/idGallery,8018,idPhoto,264096,galeria.html )**

** [

Podziel się

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/idGallery,7966,idPhoto,262618,galeria.html )**

wp

** [

Podziel się

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,gal eria.html )**

** [

wp
Podziel się

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://aleseriale.pl/gid,8062,img,265369,fototemat.html )**

Polub WP Teleshow
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp