Makłowicz w podróży

średnia:
4.2 /5
5 głosów
oceń:

"Makłowicz w podróży" to kolejny program Roberta Makłowicza, który łączy największe życiowe pasje popularnego krytyka kulinarnego: kuchnię, podróże i historie. Nowa produkcja Makłowicza to nie tylko gratka dla wielbicieli wyśmienitego jedzenia, ale i zapalonych podróżników.


"Makłowicz w podróży" to nietypowy program kulinarny, w którym mowa nie tylko o gotowaniu. Robert Makłowicz - zapalony podróżnik i historyk, w każdym odcinku odwiedza inne fascynujące miejsce i zgłębia jego kulinarne tradycje. Gospodarz programu nie tylko prezentuje charakterystyczne dla wybranego kraju czy miasta potrawy i napoje, ale też zgłębia historię i losy danego regionu.

Na ekranie tradycyjnie zobaczymy Roberta Makłowicza, który największe, lokalne smakołyki przygotuje jak zwykle w najbardziej nietypowych okolicznościach przyrody.

Program emitowany jest na antenie telewizyjnej Dwójki od 2008 roku.

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~qwert 2012-12-28 (12:05) 3 lata 7 miesięcy 26 dni 10 godzin i 57 minut temu

Ma rację Makłowicz. Powiem więcej- dramat z gotowaniem polega na tym, że wypadająca z obiegu Gwiazda nic więcej już nie może z siebie wykrzesać, niż z tępą miną mieszać cebulę i wdzięczyć się do publisi w towarzystwie podobnej ofiary-towarzyszki do snucia gawędy. Dodatkową atrakcją dla przedmieści jest kaleczenia języka. To jest "nędza szołł", ale jakże popularny - i daje zarobić, i dla TV dość tanie godzinki...

odpowiedz