Maja w ogrodzie

średnia:
4.91 /5
293 głosów
oceń:

"Maja w ogrodzie" to autorski program poradnikowy, w którym gospodyni, Maja Popielarska, pokazuje, jakie działania podjąć, by móc szczycić się pięknym i zadbanym ogrodem. Premierowe odcinki programu "Maja w ogrodzie" emitowane są na stacji TVN Meteo.


Telewizyjny poradnik Mai Popielarskiej, mimo swojego kameralnego charakteru, cieszy się dużą popularnością i uznaniem widzów. Do 2011 roku nakręcono aż 300 odcinków programu, które zostały wyemitowane w ciągu 6 lat.

Program Mai Popielarskiej, która uważa się za absolutną maniaczkę tematyki tarasowo-ogrodniczej adresowany jest nie tylko do właścicieli okazałych posiadłości i przestronnych ogrodów. Prowadząca wielokrotnie na antenie prezentowała, jak ciekawie i pomysłowo urządzić nieduży balkon, czy taras.

Rady Mai Popielarskiej są na tyle precyzyjne i specjalistyczne, że program chętnie oglądają nie tylko amatorzy, ale i profesjonaliści: architekci, projektanci ogrodów.

Popielarska wielokrotnie gościła z kamerą w ciekawych, oryginalnie zaaranżowanych ogrodach, do których przeciętny widz nie ma normalnie dostępu.

Prowadząca, oprócz rad związanych ściśle z pielęgnacją ogrodu i roślin w nim rosnących, zachęca widzów do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Maja Popielarska jest doskonałym znawcą w swojej dziedzinie. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, o specjalizacji architektura krajobrazu.

W tematyce doskonale orientują się także pozostali członkowie ekipy programu:

- Anna Słomczyńska - producent, absolwentka SGGW, stworzyła grupę czasopism ogrodniczych Kwietnik, Ogrody i kwartalnik Bukiety
- Zbigniew Pachulski - redaktor, architekt krajobrazu, absolwent SGGW OAK, redaktor pisma "Ogrody"
-Paulina Łukomska - twórca strony internetowej, architekt krajobrazu, absolwentka SGGW, córka szkółkarza, od dziecka związana z ogrodem i roślinami

W marcu 2011 roku na rynku ukazała się książka "Maja w ogrodzie. Wiosna/Lato", w której autorka przedstawia wszelkie czynności, które należy wykonać w ogródku w sezonie wiosenno-letnim.

Pozostałe publikacje: Maja w ogrodzie. Kolory lata, Maja w ogrodzie. Jesień/Zima

Opinie (5)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

16
0
~Rea 2014-04-21 (19:17) 2 lata 4 miesiące 9 dni 7 godzin i 7 minut temu

Dlaczego nie ma Mai Popielarskiej w gwiazdach ??? Kto decyduje o tym,że umieściliście wśród gwiazd Mozila,Czaczyka,Gessler,Zienia,Olejnik czy inne niedorozwoje ?????

odpowiedz

21
0
~Kreczmar 2012-08-13 (08:18) 4 lata 17 dni 18 godzin i 6 minut temu

Dlaczego nie ma p.Mai Popielarskiej w Gwiazdach,a umieściliście tam grubaśnicę Grycan,jakiegoś Czaczyka czy starą Kwasniewską ??? ŻĄDAM POWROTU DO GWIAZD MAI POPIELARSKIEJ !!!!

odpowiedz

27
0
~Byczor 2012-01-07 (12:19) 4 lata 7 miesięcy 23 dni 14 godzin i 5 minut temu

Popieram ciebie Kreczmar i to w 100 % fakt malo i to zdecydowanie ja pokazuja w TVN,e to jest takie ciasteczko ze tylko ja schrupac a zeby tak jeszcze dostac od niej autograf uciac rozmowe czy chociazby potrzymac za reke to byloby cos fakt stanowczo za malo ja widac TVN,ie owszem jej program to pokazuja duzo ale jej samej to za duzo niema takze zgadzam sie z toba Kreczmar ze ja malo widac coz moze teraz bedzie inaczej kto wie zobaczymy bo to jest cudenko na dwoch nogach po prostu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

odpowiedz

26
2
~Kreczmar 2012-01-06 (10:04) 4 lata 7 miesięcy 24 dni 16 godzin i 20 minut temu

Poproszę więcej w tv tej sympatycznej dziewczyny.

odpowiedz

27
1
~Byczor 2011-12-25 (15:06) 4 lata 8 miesięcy 5 dni 11 godzin i 18 minut temu

Perfekcjonistka w kazdym calu czy to z grabiami i motyka w ogrodzie i charakterystyczych dla siebie kaloszach w kwiatki niekwestionowana krolowa TVN i TVN Meteo jej gwiazda swieci najmocnejszym blaskiem jest wzorcem do nasladowania w wielu pogodynek i kobiet ktorym niestety brak klasy i tego czegos a ona to cos ma w sobie inne pogodynki sie nie licza tylko MAJA POPIELARSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powodzenia w dalszej pracy w zyciu osobistym jak i zawodowym mama dwoch synow wspaniala kobieta o pieknym usmiechu autorka ksiazek o tematyce ogrodniczej czego chciec wiecej najsliczniejsza gwiazdeczka TVN,u .

odpowiedz