wp
16-09-2013 (16:31)

Rafał Cieszyński prowadzącym program ''BANKOMAT. Wyścig z czasem''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Cieszyński prowadzącym program ''BANKOMAT. Wyścig z czasem''
(TV Puls)

"BANKOMAT. Wyścig z czasem" to nowe reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu będzie aktor – Rafał Cieszyński.

"BANKOMAT. Wyścig z czasem" to wyjątkowy program, w którym liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. Uczestnikom niejednokrotnie przyjdzie zmierzyć się z dużymi przeszkodami, a najwytrwalsi z nich zostaną nagrodzeni za walkę z własnymi słabościami. Adrenalina, emocje, presja czasowa i gra o wysoką stawkę. "BANKOMAT. Wyścig z czasem" przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!

wp
Podziel się

"BANKOMAT. Wyścig z czasem" będzie miał premierę w środę, 25 września, ok. godz. 22:00. TV Puls wyemituje 10 godzinnych odcinków. Program będzie pokazywany w każdą środę wieczorem po filmie o 20.00. Powtórki programu pojawią się w ciągu tygodnia na TV Puls i PULS 2. Produkcją na zlecenie Telewizji Puls Sp. z o.o. zajmuje się firma Endemol Polska. Program powstaje na podstawie formatu „THE ATM MACHINE” A Phileas Productions. Oryginalny format powstał według pomysłu Sergio Sancho.

Premiera programu już 25 września ok. godz. 22.00.

Podziel się
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.